FloorMastak

Монтаж та ремонт

Заміна підлоги в дерев'яному будинку на бетонну стяжку Заміна підлоги в дерев'яному будинку на бетонну стяжку
Навіть якісно укладене підлогове покриття, зроблене з натуральної деревини, з часом вимагає ремонту. Прийшли в непридатність дошки демонтують, а на їх місце встановлюють нові елементи. У деяких випадках виконується заміна підлог в дерев'яному будинку на стяжку з бетону.

Заміна підлоги у квартирі своїми руками – покрокове керівництво Заміна підлоги у квартирі своїми руками – покрокове керівництво
Необхідність в заміні елементів підлогового покриття у квартирі може виникнути з різних причин. Незалежно від того, чому треба було робити капітальний ремонт, обсяг робіт має бути величезний. Заміна підлоги у квартирі своїми руками проводиться поетапно.

Правильна гідроізоляція підлоги в дерев'яному будинку – можливі варіанти і матеріали Правильна гідроізоляція підлоги в дерев'яному будинку – можливі варіанти і матеріали
Створення якісної гідроізоляції у власному приватному будинку – це один з найважливіших етапів при облаштуванні підлог. У статті мова піде про те, яка гідроізоляція чорнової підлоги і як повинна застосовуватися, щоб приміщення було захищене від впливу настільки небезпечної вологи.

Чим і як шліфувати бетонну підлогу – інструкція для самостійного виконання робіт Чим і як шліфувати бетонну підлогу – інструкція для самостійного виконання робіт
Перед тим як зайнятися укладанням чистового підлогового покриття, потрібно переконатися в тому, що бетонна основа досить рівна. Щоб досягти такого результату, зазвичай використовується шліфування бетонної підлоги. Правильне проведення робіт дозволяє створити якісне з'єднання бетону та інших покриттів.

Як порахувати квадратні метри підлоги при різній формі кімнат Як порахувати квадратні метри підлоги при різній формі кімнат
Досить часто при виконанні будівельних робіт потрібно точно визначити площу приміщення. Це потрібно, зокрема, для розрахунку кількості необхідних матеріалів, які слід закупити в магазині. Досвідчені будівельники знають, як порахувати квадратні метри підлоги.

Вибираємо підлогове покриття для кімнати – огляд асортименту Вибираємо підлогове покриття для кімнати – огляд асортименту
Ринок будівельних матеріалів буквально переповнений асортиментом різних видів підлогових покриттів. При цьому кожен вид покриття має свої мінуси і плюси. Вибираючи підлогове покриття для кімнати, слід враховувати всі переваги і недоліки подібних покриттів.

Як розрахувати площу підлоги в приміщеннях різної форми - приклади Як розрахувати площу підлоги в приміщеннях різної форми - приклади
Неможливо проводити ремонт підлогової поверхні, не знаючи точну площу підлоги в приватному домоволодінні або квартирі. Річ у тому, що сьогодні вартість будівельних матеріалів досить висока, і кожен власник нерухомості намагається максимально заощадити на їх покупці.

Як усунути скрип підлоги – причини появи і способи усунення Як усунути скрип підлоги – причини появи і способи усунення
Дерев'яна підлога має одну негативну особливість: вона через деякий час починає скрипіти. З цією проблемою стикається більшість людей, які мають таку підлогу. Така основа непридатна для використання під нове покриття, тому необхідно усунути причину ріжучого слух звуку.

Яку підлогу краще зробити у квартирі – вибираємо з кращих покриттів Яку підлогу краще зробити у квартирі – вибираємо з кращих покриттів
Краса, зручність і затишок в домі створюються під впливом багатьох факторів – декору стін, оформлення стелі, організації освітлення, і навіть меблювання. Проте, не варто забувати і про такий важливий компонент інтер'єру, як підлогове покриття, оскільки воно не просто доповнює навколишнє оточення, але і створює комфортні і безпечні умови для життя.

Яку підлогу краще зробити в передпокої – вибираємо матеріал Яку підлогу краще зробити в передпокої – вибираємо матеріал
Найбільш інтенсивно у всій квартирі піддається агресивному зовнішньому впливу саме передпокій, оскільки заходячи з вулиці, ми вносимо бруд або вологу на взутті. Тому питання про доцільність того чи іншого підлогового покриття для передпокою стоїть досить гостро.

Робимо підлогу другого поверху по дерев'яних балках своїми руками Робимо підлогу другого поверху по дерев'яних балках своїми руками
Існує два варіанти установки дерев'яної підлоги: якщо будинок одноповерховий, то підлога монтується на лаги, а якщо багатоповерховий, то підлогу кожного наступного поверху монтують на дерев'яні балки. Хоча, в залежності від конструкції і в одноповерховому будинку можна здійснити кріплення дерев'яної підлоги до дерев'яних балок.

Що обрати та чим покрити підлогу у квартирі своїми руками Що обрати та чим покрити підлогу у квартирі своїми руками
Красиве сучасне покриття підлоги здатне перетворити інтер'єр квартири, зробивши його стильним і оригінальним. Компанії-виробники пропонують власникам нерухомості різноманітний вибір оздоблювальних будматеріалів.

Як зробити ремонт підлоги в дерев'яному будинку своїми руками Як зробити ремонт підлоги в дерев'яному будинку своїми руками
Дерев'яні підлоги вважаються кращим варіантом облаштування підлогового покриття в приватному будинку. Якщо частина мостин або вся підлога постраждала від зносу або прогнила, допоможуть усунути дефекти ремонтні роботи.

Як зробити ремонт підлоги в хрущовці своїми руками Як зробити ремонт підлоги в хрущовці своїми руками
Коли будівлі не один десяток років, то, швидше за все, підлогове покриття в ній потребує не косметичного ремонту, а в повної заміни. Від мешканців старих будинків можна нерідко почути про наявність такої проблеми, як скриплячі підлоги в хрущовці, і питають вони що робити, а потрібен ремонт.

Як і з чого зробити підлогу на відкритій веранді – розглянемо варіанти Як і з чого зробити підлогу на відкритій веранді – розглянемо варіанти
Веранда - це унікальна частина будь-якого будинку. При створенні веранди можуть використовуватися різні архітектурні рішення, дизайнерські знахідки.

Як зробити люк в підлозі - підвальний люк своїми руками Як зробити люк в підлозі - підвальний люк своїми руками
Підвал у квартирі або приватному будинку є вельми корисним і потрібним приміщенням, адже в ньому можна зберігати запаси на зиму, тому що в ньому зберігається оптимальна температура протягом усього року, і його можна використовувати в якості складу для зайвих речей.

Як зробити чорнову підлогу своїми руками Як зробити чорнову підлогу своїми руками
Монтаж чорнової підлоги - важливий етап при зведенні дерев'яного будинку. Найчастіше, для чорнової підлоги використовуються погано оброблені дошки і утеплювач, що утворює товстий пиріг, на який укладається чистове покриття.

Закладення щілин у дерев'яній підлозі – 10 варіантів і способів Закладення щілин у дерев'яній підлозі – 10 варіантів і способів
У процесі тривалої експлуатації дерев'яної підлоги в ній починають з'являтися щілини і зазори, оскільки деякі мостини за цей час розсохлися. Сьогодні існують способи, що дозволяють усунути дефекти за допомогою сучасних матеріалів.

Як зробити підлогу в дерев'яному будинку – пристрій на прикладах Як зробити підлогу в дерев'яному будинку – пристрій на прикладах
Дерев'яна підлога - одне з найпопулярніших рішень при будівництві заміських будинків. Переваги такої підлоги досить прості: екологічна чистота, хороша теплоізоляція, висока надійність і природна краса.

Пристрій підлоги в каркасному будинку своїми руками – що і як Пристрій підлоги в каркасному будинку своїми руками – що і як
Дана стаття про те, як зробити влаштування підлоги в каркасному будинку своїми руками. Йтиметься про монтаж – від трамбування грунту під опорні стовпчики, на які монтуються лаги, до облицювання покриттям підлоги.

Правильна установка лагів для підлоги – інструкція з монтажу Правильна установка лагів для підлоги – інструкція з монтажу
На сьогодні одним з найпопулярніших способів створення підлоги є укладання дерев'яного покриття на лаги. У статті мова піде про те, як проводиться установка лаг для підлоги та в чому їх значуща перевага, що обумовлює таку високу популярність.

Шліфмашина для підлоги: правильний вибір шліфувальної машини з варіантів Шліфмашина для підлоги: правильний вибір шліфувальної машини з варіантів
Під час проведення ремонтних та оздоблювальних робіт нерідко виникає потреба в шліфуванні підлоги. Для цього добре підійде шліфмашина для підлоги, а з огляду на її високу вартість і досить рідкісного застосування, краще буде взяти її напрокат.

Чим покрити підлогу на дачі – вибираємо матеріал, враховуючи плюси і мінуси Чим покрити підлогу на дачі – вибираємо матеріал, враховуючи плюси і мінуси
Дача - це прекрасне місце, про яке мріє велика кількість людей. Завдяки цій споруді, ви зможете вибиратися з міської метушні і насолоджуватися природою, зберігаючи більшість міських зручностей.

Спочатку підлогу чи двері – яка послідовність монтажу? Спочатку підлогу чи двері – яка послідовність монтажу?
Щоб зрозуміти, що спочатку роблять – підлогу чи двері, потрібно визначитися з фронтом виконуваних робіт. Потрібно знати, яке буде стелитися підлогове покриття, чи буде це паркет, лінолеум чи ламінат, які планується встановити двері, вхідні або міжкімнатні, а також матеріал їх виготовлення.

Як зробити стик плитки і ламінату без поріжка - варіанти Як зробити стик плитки і ламінату без поріжка - варіанти
На сьогодні, створюючи підлогове покриття, власники ґрунтуються не тільки на ефективності укладаються матеріалів, але і на дизайнерській оригінальності облицювання. У статті мова піде про те, як якісно створити стик плитки та ламінату без поріжка своїми руками.

Як зробити поріжок між плиткою і ламінатом – вибираємо оптимальний спосіб Як зробити поріжок між плиткою і ламінатом – вибираємо оптимальний спосіб
На сьогодні об'єднати в одному приміщенні відразу два підлогових покриття не складе труднощів. У статті мова піде про те, як вибрати і встановити поріжок між плиткою і ламінатом своїми руками, отримавши при цьому оригінальну обробку підлоги.

Як зробити перехід з плитки на ламінат на підлозі своїми руками Як зробити перехід з плитки на ламінат на підлозі своїми руками
Багато будівельників і дизайнери інтер'єрів останнім часом схиляються до вибору комбінованого підлогового покриття, використовуючи при цьому в межах одного приміщення кілька облицювальних матеріалів.

Пристрій підлоги в лазні своїми руками – варіанти виконання Пристрій підлоги в лазні своїми руками – варіанти виконання
Як зробити комфортну і довговічну підлогу в лазні своїми руками, покрокове керівництво буде наведено в цій статті.

Як зробити підлогу в туалеті своїми руками Як зробити підлогу в туалеті своїми руками
Хоч багато і говорять, що ремонт гірше пожежі, але розпалювати цей вогонь періодично дуже навіть рекомендується. Дана стаття про те, як створити якісну підлогу в туалеті своїми руками з мінімальними витратами коштів і часу.

Як зробити підлогу в гаражі своїми руками правильно Як зробити підлогу в гаражі своїми руками правильно
Будівництво свого гаража - процес відповідальний, адже від його результату залежить збереження автомобіля і зручність його використання. Неправильне облаштування одного з конструктивних елементів гаража може привести до постійної вогкості, виникнення пилу або подальшої деформації.

Як зробити підлогу в лазні на палях Як зробити підлогу в лазні на палях
Підлога в банному приміщенні повинна відрізнятися від житлових кімнат деякою функціональністю. Вона не повинна створювати небезпеки пересування під час впливу вологи, мати можливість відводити зі своєї поверхні воду.

Яку підлогу зробити на кухні – варіанти підлогових покриттів Яку підлогу зробити на кухні – варіанти підлогових покриттів
Вибираючи, що краще покласти на підлогу в кухні, необхідно враховувати специфіку приміщення. Підлогове покриття в такому приміщенні має бути не тільки практичним, але і красивим, ефектно доповнювати інтер'єр.

Як зробити підлогу у ванній кімнаті своїми руками – етапи робіт Як зробити підлогу у ванній кімнаті своїми руками – етапи робіт
Найскладнішим етапом в ремонті квартири по праву вважається влаштування підлоги у ванній кімнаті, особливо, якщо доводиться виконувати роботи самостійно. У статті мова піде про те, як зробити ремонт підлоги у ванній кімнаті своїми руками і домогтися максимальної ефективності від покладеного підлогового покриття.

Що стелити на підлогу на кухні і як це правильно зробити Що стелити на підлогу на кухні і як це правильно зробити
На сучасному ринку будматеріалів немає дефіциту підлогових покриттів. Кожен варіант оформлення поверхні має переваги і недоліки. Не існує однозначного рішення щодо того, чим краще покрити підлогу в кухонному приміщенні: кожен споживач вибирає матеріал, який підходить йому оптимально, виходячи з особистих бажань.

Як зробити підлогу на лоджії своїми руками – етапи обробки Як зробити підлогу на лоджії своїми руками – етапи обробки
Більшість власників квартир відмовляються від відкритого балкона і прагнуть засклити і утеплити його, застосовуючи найкращі існуючі на сьогодні технології. Самостійно зробити підлогу на лоджії зовсім не складно. Підійти до цього слід професійно, дотримуватися всіх етапів роботи і тоді підлога буде теплою, красивою і прослужать дуже довго. Розглянемо, як зробити підлогу на лоджії своїми руками.

Надійна гідроізоляція дерев'яної підлоги у ванній – що і як робити Надійна гідроізоляція дерев'яної підлоги у ванній – що і як робити
У будівництві і дизайні перевага віддається натуральним матеріалам. В оформленні ванної досить часто застосовується дерево, яке має прекрасні експлуатаційні властивості. Дерев'яна підлога виглядає чудово, в чому можна переконатися, якщо подивитися фото, однак вона вимагає спеціального догляду і захисту, тим більше в кімнаті з підвищеною вологістю. Далі розглянемо, як зробити гідроізоляцію дерев'яної підлоги у ванній.

Утеплення підлоги в лазні своїми руками – який утеплювач вибрати і як укласти Утеплення підлоги в лазні своїми руками – який утеплювач вибрати і як укласти
Довгі роки будівельники лазень не відводили утепленню підлоги особливої уваги, тому що не володіли достатніми знаннями про теплоізоляцію. Застосовувані на той момент матеріали швидко псувалися, що тягло за собою численні ремонти лазень – в даний же час все кардинально змінилося.

Надійна підлогу на балконі - з чого зробити, вибираємо матеріал Надійна підлогу на балконі - з чого зробити, вибираємо матеріал
Кожен, хто вирішив облаштувати свій балкон, прагне зробити його красивим, якісним і функціональним. Для цього змінюється підлога, обробка стін і стелі. Розглянемо, що краще постелити на підлогу на балконі.

Пристрій і ремонт підлоги в гаражі своїми руками Пристрій і ремонт підлоги в гаражі своїми руками
Підлогове покриття гаража постійно відчуває підвищене навантаження, тому через певний час воно може деформуватися і руйнуватися. Навіть звичайна бетонна підлога схильна до даних процесів. Відремонтувати таку поверхню можна самостійно, якщо слідувати порадам та інструкціям. У статті докладно описаний ремонт підлоги в гаражі і причини виникнення дефектів на поверхні.

Яку підлогу краще зробити в гаражі – вибираємо матеріал для підлоги Яку підлогу краще зробити в гаражі – вибираємо матеріал для підлоги
Багато автолюбителів стикаються з проблемою вибору підлогового покриття при облаштуванні гаража для зберігання свого транспортного засобу. Важливість завдання полягає в тому, що підібрані матеріали і спосіб їх укладання повинні відповідати певним критеріям. Тільки грамотна оцінка і подальший вибір дозволяє отримати надійне покриття, яке прослужить довгий термін, без необхідності перекладати його. У статті мова піде про те, які підлоги краще зробити в гаражі, а також про переваги кожного з описаних видів.

Надійна звукоізоляція підлоги у квартирі – як зробити правильно Надійна звукоізоляція підлоги у квартирі – як зробити правильно
Більшість квартир в багатоповерхових будинках, особливо старої конструкції, мають слабку звукоізоляцію. Це обумовлено тим, що міжкімнатні стіни досить тонкі і не затримують звук. Хорошій звукоізоляції не сприяють і матеріали, що входять в структуру стін: арматура, наприклад, відмінно проводить всі шуми.

Правильна звукоізоляція підлоги під стяжку – що і як Правильна звукоізоляція підлоги під стяжку – що і як
При укладанні сучасних підлогових покриттів для ізоляції приміщення від проникнення в нього стороннього шуму облаштовують плаваючу стяжку, яка не стикається ні зі стінами, ні з поверхнею перекриття.

Робити гідроізоляцію до чи після стяжки підлоги? Робити гідроізоляцію до чи після стяжки підлоги?
Створення стяжки - одна з найбільш важливих і важких робіт при облаштуванні приміщення. Гідроізоляція бетонної стяжки має велике значення - від її якості залежать експлуатаційні характеристики і довговічність підлогового покриття, а також міцність основи.

Як зробити шумоізоляцію підлоги своїми руками: пристрій на прикладах Як зробити шумоізоляцію підлоги своїми руками: пристрій на прикладах
Сучасне житло має забезпечувати своїм мешканцям певний рівень комфорту. У цьому багатогранному понятті враховується цілий ряд факторів, одним з яких є мала помітність різного роду зовнішніх шумів і звуків. Зниження рівня зовнішніх шумів до певної межі забезпечує не тільки гарний настрій людей, а й прямо впливає на їх самопочуття і здоров'я.

Як зробити підлогу в погребі і які матеріали краще використовувати Як зробити підлогу в погребі і які матеріали краще використовувати
Правильно збудований льох - це одна зі складових будівлі, якою не можна нехтувати. Особливе місце в створенні льоху займає його підлогове покриття: використання неякісних матеріалів або невірно підібрана конструкція може привести до неприємних наслідків.

Які звукоізоляційні матеріали для підлоги допоможуть позбутися шуму Які звукоізоляційні матеріали для підлоги допоможуть позбутися шуму
Звукоізоляція користується великим попитом у жителів "багатоповерхівок" і одноповерхових будинків з декількома квартирами. Причиною популярності систем звукоізоляції є те, що перегородки між квартирами мають невелику товщину, а також щільна зчленованість всіх частин будівлі, що сприяє відмінній провідності звуку по всій будівлі. Саме тому підлогова звукоізоляція на сьогодні настільки популярна.