FloorMastak

Вирівнювання та стяжка

Наливна підлога на наливна підлога - чи можна так робити шарами і чому Наливна підлога на наливна підлога - чи можна так робити шарами і чому
Фінішне покриття з керамічної плитки користується заслуженою популярністю завдяки стійкості до стирання, вологи, довговічності. А виробники сприяють актуальності цього древнього матеріалу, випускаючи все нові і нові колекції з різноманітним кольором, малюнком, фактурою і розмірами плиток.

Який наливна підлога для зовнішніх робіт вибрати – доступні варіанти Який наливна підлога для зовнішніх робіт вибрати – доступні варіанти
Наливні підлоги для внутрішніх робіт вже оцінили професіонали і домашні майстри. Дрібнодисперсні суміші зручні в роботі і утворюють рівну і гладку поверхню. Тепер виробники пішли далі і пропонують наливна підлога для зовнішніх робіт.

Як зробити деформаційні шви в бетонних підлогах і навіщо вони потрібні Як зробити деформаційні шви в бетонних підлогах і навіщо вони потрібні
В даний час продовжують користуватися популярністю бетонні підлоги. Такі заливні поверхні під впливом високих температур розширюються, а в холодну пору року відбувається зворотний процес. Рух полотна призводить до появи дефектів в стягуванні і для усунення їх наслідків влаштовують деформаційні шви в бетонних підлогах.

Заливка підлоги у квартирі – етапи виконання робіт своїми руками Заливка підлоги у квартирі – етапи виконання робіт своїми руками
Під час ремонту важливо створити для підлоги ідеально рівну основу, оскільки сучасні покриття можуть укладатися тільки на вирівняну поверхню. Одним із способів, як вирівняти основу, є заливка підлоги у квартирі, як на фото.

Як заливати підлоги в приватному будинку – правила заливки стяжки Як заливати підлоги в приватному будинку – правила заливки стяжки
У приватних будинках на сьогодні особливою популярністю користуються підлоги дерев'яні або бетонні. Якщо мова йде про бетонній основі, то необхідно знати докладну інструкцію того, як заливати підлоги в приватному будинку, щоб отримати ідеально рівну, міцну і довговічну поверхню, – про що в статті і піде мова.

Як залити стяжку підлоги – підготовка і заливка Як залити стяжку підлоги – підготовка і заливка
Будівельні роботи в більшості випадках має на увазі створення стяжки для того, щоб чорнову підлогу виступали в ролі якісного основи під укладання різних підлогових матеріалів або навіть використовувався, як фінішне покриття. У статті мова піде про те, як залити стяжку підлоги своїми руками без будь-яких труднощів.

Як залити наливну підлогу своїми руками – правила заливки Як залити наливну підлогу своїми руками – правила заливки
На сьогодні популярним способом вирівнювання підлог є наливна підлога, який разом з тим може бути і фінішним покриттям. У статті мова піде про те, як залити наливна підлога, щоб підлоги були не тільки комфортними при експлуатації, але і естетичними.

Як зробити бетонну підлогу в приватному будинку своїми руками - інструкція Як зробити бетонну підлогу в приватному будинку своїми руками - інструкція
У приватному секторі під час будівництва будинків, як матеріал для підлоги найчастіше використовують дерево, зокрема при облаштуванні підлоги на лагах, або дощатого настилу. Бетонна стяжка краще в господарських будівлях – гаражах, сараях, підвалах і тому подібних приміщеннях.

Можна залити пів на дерев'яну підлогу і як це зробити правильно Можна залити пів на дерев'яну підлогу і як це зробити правильно
Наливні самовирівнювальні підлоги популярні завдяки простоті виконання. Розчин, приготований з води і суміші (в правильних пропорціях), сам розтікається по поверхні, утворюючи міцне, вологостійке основу. Але чи можна залити підлогу на дерев'яну підлогу, адже класична технологія вирівнювання підлоги розчином не передбачає такої можливості.

Як зробити наливну підлогу на цементній основі своїми руками Як зробити наливну підлогу на цементній основі своїми руками
Рівна підлога у квартирі – це необхідність і ніяк не примха господаря квартири. Адже на підлозі розташована всі меблі, яка повинна стояти рівно.

Як розрахувати цемент на стяжку правильно - приклади Як розрахувати цемент на стяжку правильно - приклади
Щоб укласти бетонну стяжку необхідно придбати важливий будівельний матеріал-цемент. Коштує він недешево, і купувати зайве його кількість недоцільно. Тому потрібно правильно зробити розрахунок матеріалу для стяжки підлоги.

Який мінімальний шар стяжки підлоги можна робити Який мінімальний шар стяжки підлоги можна робити
Бетонна поверхня, яку називають стяжкою, служить основою для фінальної обробки підлоги у квартирах і будинках, як старої споруди, так і недавно зведених. Щоб самостійно зробити підлогове покриття, потрібно дізнатися, які необхідно придбати будматеріали і в якій кількості.

Стяжка під плитку – пристрій своїми руками Стяжка під плитку – пристрій своїми руками
У ряді випадків немає альтернативи підлогового покриття з керамічної плитки. І це не дивно, так як поверхня з плитки легко мити, а значить, приміщення завжди буде міститися в чистоті. Це особливо актуально в таких приміщеннях, як ванна або туалет, де питання санітарії стоїть на першому місці.

Стяжка на дерев'яна підлога під плитку – правила пристрою Стяжка на дерев'яна підлога під плитку – правила пристрою
Дерев'яні підлоги зустрічаються досить часто, тим більше що старих будинків ніхто не руйнував, особливо, якщо в них живуть люди. Подібні підлоги можна зустріти і в старих багатоквартирних будинках. У сучасних новобудовах таких підлог практично не зустрінеш.

Стяжка підлоги своїми руками в новобудові – починаємо з нуля Стяжка підлоги своїми руками в новобудові – починаємо з нуля
Останнім часом спостерігається цікава процедура здачі нових квартир в користування, коли ремонтні роботи в них зроблені на неналежному рівні. Це справедливо не тільки до стін, але і до підлоги. Як правило, щасливі власники подібних квартир в новобудовах не поспішають їх обживати, а починають з ремонту.

Як розрахувати стяжку підлоги – скільки матеріалів треба Як розрахувати стяжку підлоги – скільки матеріалів треба
Приступаючи до ремонту або монтажу підлогового покриття, нерідко виникає необхідність у вирівнюванні поверхні і заливці стяжки, яка буде основою для фінальної обробки майбутньої підлоги. Це відповідальний захід потрібно виконувати в повній відповідності з технологією.

Які пропорції цементу і піску для стяжки потрібні Які пропорції цементу і піску для стяжки потрібні
Найвідповідальнішим етапом при створенні підлог в будинку або квартирі по праву вважається заливка стяжки. У статті мова піде про те, як зробити найпопулярніший цементно-піщаний розчин, правильно його застосувати і отримати високоякісне основу.

Скільки сохне цементна стяжка – правила висихання Скільки сохне цементна стяжка – правила висихання
Цементна стяжка є досить надійним і дуже поширеним основою під найрізноманітніші види підлогових покриттів. Однак якщо занадто поквапитися і не витримати повний час висихання стяжки підлоги, можна безнадійно зіпсувати будь-який матеріал для чистового підлоги. Тоді роботу доведеться починати спочатку.

Час висихання наливної підлоги – оптимальне рішення Час висихання наливної підлоги – оптимальне рішення
Наливні типи підлог є найпростішим варіантом вирівнювання підлоги. Все більше число професіоналів практикують такий метод, відмовляючись від використання дорогих альтернативних матеріалів, до того ж, в такому випадку не потрібно витрачати багато сил і дорогоцінного часу.

Яка суміш для стяжки підлоги краще підійде Яка суміш для стяжки підлоги краще підійде
Організація бетонної стяжки-важливий етап при будівництві підлоги в будь-якому будинку, адже від її якості залежить термін служби підлогового покриття. Роблячи стяжку, ви можете використовувати розчин, замішаний самостійно з піску, щебеню та цементу, або купити спеціальні суміші для стяжки підлоги, які все частіше застосовуються в наші дні.

Стяжка підлоги своїми руками у квартирі – послідовність пристрої Стяжка підлоги своїми руками у квартирі – послідовність пристрої
Через велику вартість ремонтних робіт, багато хто намагається проводити ремонт своїми силами. Це стало здійсненно в наш час, завдяки наявності відповідної інформації.

Застосовуємо фіброволокно для стяжки - особливості Застосовуємо фіброволокно для стяжки - особливості
Фібра поліпропіленова, але більше відома під назвою фіброволокно – це матеріал для армування, який використовується при виконанні будівельних робіт із застосуванням бетону. З її допомогою цемент не осідає, не вбирає вологу і на його поверхні не утворюються тріщини.

Як зробити бетонування підлоги в гаражі своїми руками Як зробити бетонування підлоги в гаражі своїми руками
Будь-який власник гаража знає, наскільки важливий міцний і надійний підлогу в гаражі. Пояснюється це дуже просто – на підлогу припадає серйозне навантаження, яка набагато більше, ніж в житлових приміщеннях.

Якщо потріскалася стяжка – що робити? Якщо потріскалася стяжка – що робити?
Стяжка підлоги, як і будь-яке інше чорнове покриття, може піддаватися деформації і тріскатися. Особливо неприємно, коли це відбувається на абсолютно свіжому, недавно залитому бетоні. Отже, якщо з'явилися тріщини в стягуванні підлоги – що робити, ми розповімо в даному матеріалі.

Пристрій напівсухий стяжки підлоги – інструкція з монтажу Пристрій напівсухий стяжки підлоги – інструкція з монтажу
Найважливішим етапом в ремонті будь-якого приміщення або при обробці щойно відбудованого будинку є створення стяжки підлоги. Все також популярно використовувати для цього звичайний цементно-піщаний розчин, але в моду починає входити пристрій напівсухий стяжки підлоги, про яку і піде мова.

Установка маяків для стяжки підлоги своїми руками - рекомендації Установка маяків для стяжки підлоги своїми руками - рекомендації
До нового підлогового покриття пред'являються суворі вимоги, включаючи плоску і горизонтальну поверхню, інакше фінальна обробка не буде якісною. Домогтися потрібного результату можна за умови облаштування стяжки, яку заливають строго по маячках – спеціальним пристосуванням.

Як зробити стяжку у ванній – види і способи облаштування Як зробити стяжку у ванній – види і способи облаштування
Як показує практика, ремонт у ванній кімнаті-це найскладніша процедура при будівництві та обробці приміщень, але виконати всі роботи самостійно може кожен власник, якщо детально ознайомиться з відповідними інструкціями.

Сітка армуюча для стяжки підлоги – види і способи використання Сітка армуюча для стяжки підлоги – види і способи використання
Стяжку з бетону заливають при підготовці основи під укладання підлогового покриття. Під неї монтують системи обігріву підлоги водяного або електричного типу.

Яка мінімальна товщина стяжки підлоги – стандарти і правила Яка мінімальна товщина стяжки підлоги – стандарти і правила
Стяжка є спеціальним шаром, розташованим між перекриттями будівлі і чистовим підлогою. Вона виконує функцію основи при монтажі підлогового покриття і допомагає поліпшити в приміщенні звуко - і теплоізоляцію.

Як виставити маяки під стяжку – поради майстра Як виставити маяки під стяжку – поради майстра
Щоб якісно оформити підлогове покриття, необхідно попередньо вирівняти чорнове основу, усунувши на ньому всі тріщини, нерівності та інші дефекти.

Заливка підлоги в лазні – як зробити своїми руками Заливка підлоги в лазні – як зробити своїми руками
Зведення своєї лазні на заміській ділянці сьогодні є звичайною справою. У виконанні нічого складного немає. Будівельний ринок здатний надати велику кількість печей, вдало доповнюють класичні варіанти.

Вибір суміші для вирівнювання підлоги – яка краще Вибір суміші для вирівнювання підлоги – яка краще
При обробці власного житла власники приділяють багато уваги підлозі, і це не дивно, оскільки дана поверхня повинна завжди бути в ідеальному стані. Такий важливий процес, як вирівнювання підлоги, виробляють за допомогою спеціальних сумішей, про які і піде мова в даній статті.

Пристрій бетонної підлоги в лазні своїми руками – етапи робіт Пристрій бетонної підлоги в лазні своїми руками – етапи робіт
У разі, коли на заміській ділянці досить вільного місця, багато власників вирішують облаштувати власну лазню. Щоб вона функціонувала тривалий період і була досить комфортною, необхідно ретельно утеплити стіни, прокласти водопровід і висновок стічних вод, встановити піч. Є і ще один важливий аспект – пристрій бетонної підлоги в лазні.

Як правильно вирівняти підлогу – чим краще це зробити Як правильно вирівняти підлогу – чим краще це зробити
Найбільше навантаження в будь-якому приміщенні припадає на покриття підлог, а щоб міцність підлог була максимальна до укладання поверхневих матеріалів необхідно виконати вирівнювання основи. У статті мова піде про те, як правильно вирівняти підлогу, щоб домогтися максимальної надійності і довгостроковості експлуатації.

Заливка підлоги бетоном в гаражі – як зробити правильно своїми руками Заливка підлоги бетоном в гаражі – як зробити правильно своїми руками
Гараж-це місце, яке рано чи пізно з'являється у будь-якого власника автомобіля. У гаражі машина залишається на ніч, приводиться в порядок і обслуговується, і часу там часто доводиться проводити чимало. Все це підводить до висновку про те, що гараж повинен бути в деякій мірі комфортним, щоб в ньому можна було без проблем здійснювати будь-які роботи і не переживати про збереження свого автомобіля.

Як залити наливна підлога на балконі своїми руками Як залити наливна підлога на балконі своїми руками
Багато хто хоче самостійно зробити наливна підлога на балконі, проте не всі знають, як це зробити правильно. Потрібно детально розібратися у всіх нюансах і особливостях даного виду робіт, ну а потім вже приступати до заливання.

Заливка підлоги самовирівнюється сумішшю – як зробити правильно Заливка підлоги самовирівнюється сумішшю – як зробити правильно
Перш, ніж здійснювати укладання матеріалу на підлогову поверхню, необхідно переконатися в тому, чи дорівнює вона. Вкрай рідко у квартирах або будинках ідеально гладка поверхня, на яку без додаткових втручань можна укладати фінішне покриття.

Робимо вирівнювання підлоги на балконі: варіанти стяжки Робимо вирівнювання підлоги на балконі: варіанти стяжки
Балконна підлога це звичайна бетонна плита, яка не має ніякої обробки. Отже, облагороджуючи балкон, велика частина коштів і часу підуть на те щоб вирівняти і підготувати підлогу до фінішної обробки. Розглянемо, як виконати вирівнювання підлоги на балконі своїми руками.

Як зробити вирівнювання підлоги по маяках – виставляємо маяки правильно Як зробити вирівнювання підлоги по маяках – виставляємо маяки правильно
У кожній квартирі, якщо вона не після ремонтних робіт, присутня деяка нерівність поверхні. Для того, щоб зробити підлогове покриття ідеально гладким, необхідно здійснити вирівнювання підлоги по маяках. Маяки допоможуть покриття зробити максимально ідеальним і рівним. Що дозволить без праці укласти абсолютно будь-який матеріал для естетичного вигляду нижньої частини простору в приміщенні.

Вирівнювання бетонної підлоги чим і як зробити своїми руками Вирівнювання бетонної підлоги чим і як зробити своїми руками
Ремонт завжди починається з вирівнювання всіх поверхонь в приміщеннях. Підлогове покриття особливо помітно, тому що на нерівну розтяжку складно укласти який-би то не було матеріал, а приховати ваду нерівності взагалі неможливо. Найчастіше саме бетонні плити є основою всіх підлогових покриттів. Тому вирівнювання бетонної підлоги-це обов'язкова процедура.

Як залити підлогу в гаражі своїми руками - інструкція Як залити підлогу в гаражі своїми руками - інструкція
На міцність і довговічність підлогового покриття в гаражному будові впливає чимало факторів і їх слід неодмінно врахувати при облаштуванні підлоги. Потрібно знати технологію проведення робіт, щоб розуміти, як виконати заливку поверхні правильно, і чим краще залити підлогу в гаражі.

Як зробити наливну підлогу в гаражі своїми руками Як зробити наливну підлогу в гаражі своїми руками
Облаштування наливної підлоги задовольняє практично всім вимогам, що пред'являються до створення міцного і надійного основи в гаражах різного типу, починаючи від цегляних будівель і до напіввідкритих боксів. Залити таке підлогове покриття можна самостійно при наявності бажання і відповідних навичок.

Як зробити бетонну підлогу в гаражі: плюси і мінуси, способи заливки Як зробити бетонну підлогу в гаражі: плюси і мінуси, способи заливки
Кожному автолюбителю рано чи пізно доводиться замислюватися про придбання або будівництві гаража відповідно до конкретних запитів. У ньому можна поставити транспортний засіб і при необхідності проводити дрібні ремонтні роботи. Місце зберігання машини повинно бути обладнане за всіма правилами, одне з яких стосується будівництва бетонної підлоги.

Як перевірити рівність підлоги: способи перевірки на практиці Як перевірити рівність підлоги: способи перевірки на практиці
Пол в приміщенні можна назвати хорошим тільки в тому випадку, якщо він ідеально рівний. Хтось скаже, що різні виступи можна порахувати за Особливості інтер'єру, але це не так. Рівна підлога обумовлює зручність експлуатації і найдоцільніше використовувати саме таку поверхню. Функціональність основи значно знижується при наявності на ньому різних нерівностей.

Використовуємо суміш для вирівнювання дерев'яної підлоги – як це зробити Використовуємо суміш для вирівнювання дерев'яної підлоги – як це зробити
Пол в кожній кімнаті будинку є своєрідною візитною карткою, оскільки знаходиться на очах у гостей. Кожен господар хотів би бути впевненим в тому, що представивши фото свого будинку, він зможе легко конкурувати з іншими власниками.

Вирівнювання підлоги під плитку: як зробити своїми руками Вирівнювання підлоги під плитку: як зробити своїми руками
Пол-це найважливіша частина будь-якого приміщення, яка є не тільки основою, а й виконує одну з головних ролей в організації інтер'єру. Важливо досягти гармонії між зовнішнім виглядом підлогового покриття та іншими об'єктами, що знаходяться в кімнаті. Кожен власник бажає похвалитися своїм будинком перед гостями або на фото в соціальних мережах.

Як зробити бетонну підлогу в підвалі гаража своїми руками Як зробити бетонну підлогу в підвалі гаража своїми руками
Для облаштування підлоги в погребі найкраще підходить звичайна бетонна стяжка – таке покриття може прослужити досить довго і легко піддається ремонту. Бетонна заливка дозволить запобігти руйнуванню підлоги в погребі гаража в результаті отримання механічних пошкоджень або впливу агресивних хімічних засобів.

Як вирівняти підлогу в гаражі – варіанти вирівнювання Як вирівняти підлогу в гаражі – варіанти вирівнювання
Вирівнювання бетонної підлоги в гаражі – це досить важливе питання, особливо в тому випадку, якщо в приміщенні доводиться часто залишатися, наприклад, для ремонту автомобіля. Бетонна підлога являє собою досить якісне і надійне покриття, що має ряд позитивних якостей. Про те, як вирівняти підлогу в гаражі, і піде мова в цій статті.

Як відбити рівень підлоги правильно і як перевірити його Як відбити рівень підлоги правильно і як перевірити його
У тих, хто збирається робити капітальний ремонт у квартирі, неодмінно, виникає питання про те, як відбити рівень підлоги, щоб він був ідеальним. Але для цього необхідно спочатку визначити, наскільки велика похибка і зрозуміти, скільки матеріалів і елементів необхідно придбати. Благо, на сучасному ринку пропонується безліч варіантів, завдяки яким можна якісно і без особливих проблем провести роботи з вирівнювання.

Гідроізоляційна суміш – як правильно зробити вибір варіанту підлоги Гідроізоляційна суміш – як правильно зробити вибір варіанту підлоги
Перед тим, як вирівняти основу і приступити до створення стяжки підлоги виконують Гідроізоляційні роботи. Це необхідно зробити для недопущення протікання розчину, який застосовують в процесі створення рівного основи під підлогове покриття.

Заливаємо наливна підлога на бетонну стяжку – інструкція Заливаємо наливна підлога на бетонну стяжку – інструкція
Наливна підлога (друга назва - самовирівнюється) – одна з різновидів стяжки. Він може бути не тільки основою для облицювання, але і фінішним покриттям, як на фото.

Як робиться стяжка по дерев'яним лагам на підлозі Як робиться стяжка по дерев'яним лагам на підлозі
На міцність стяжки, яка є обов'язковою умовою облаштування надійної основи для монтажу підлогового покриття, впливає вид міжповерхового перекриття, а також кількість і якість матеріалів, використовуваних при приготуванні розчину. Найбільш складною в облаштуванні вважається стяжка по дерев'яних лагам.

Наливна підлога чи стяжка що краще і в чому відмінності Наливна підлога чи стяжка що краще і в чому відмінності
Для укладання підлогового покриття необхідно мати рівну, надійну і міцну основу. Щоб відповісти на питання: "наливна підлога або стяжка що краще?". необхідно зрозуміти, в чому подібність між цими двома технологіями вирівнювання поверхонь і чим вони відрізняються.

Як зробити стяжку підлоги в гаражі своїми руками Як зробити стяжку підлоги в гаражі своїми руками
Особливість облаштування бетонної стяжки в гаражі полягає в тому, що в процесі експлуатації на неї буде надаватися велике навантаження. Така підлога повинна бути міцним, практичним, економічним і як можна довше зберігати свої первинні властивості.