FloorMastak

Ламінат

Як замінити одну дошку ламінату – варіанти ремонту підлоги Як замінити одну дошку ламінату – варіанти ремонту підлоги
У ламінованого покриття безліч переваг, серед яких висока міцність і стійкість до механічних впливів. Через деякий час підлога з нього може частково прийти в непридатність і тоді доводиться розв'язувати проблему, як замінити зіпсований ламінат.

Для чого потрібна підкладка під ламінат – види і особливості застосування Для чого потрібна підкладка під ламінат – види і особливості застосування
Ламінат по праву вважається стильним, практичним, недорогим і комфортним покриттям, яке швидко набуло популярності. Він простий у догляді і служить багато років за умови правильного проведення монтажу. В процесі роботи під ламінат поміщають підкладку, яку потрібно не тільки грамотно вибрати, але і укласти.

Який інструмент для укладання ламінату своїми руками потрібен Який інструмент для укладання ламінату своїми руками потрібен
Роботу з укладання ламінату може зробити при бажанні будь-який власник нерухомості, що володіє мінімумом будівельних навичок. Для цього достатньо ознайомитися з технологією монтажу даного підлогового покриття і мати трохи вільного часу.

Як укладати гнучкий ламінат – приклади з практики Як укладати гнучкий ламінат – приклади з практики
Ламінат є одним з найпопулярніших підлогових покриттів і в багатьох будинках його використовують в якості підлогового покриття для різних приміщень. У статті мова піде не про звичні дерев'яні панелі, а про такий різновид як «гнучкий ламінат», переваги, якості та особливості даного матеріалу.

Як класти ламінат вздовж чи поперек – вибір способу укладання Як класти ламінат вздовж чи поперек – вибір способу укладання
Ламіноване покриття підлог вже не нововведення і користується великим попитом у багатьох власників житла. У статті мова піде про те, як класти ламінат: уздовж чи поперек, оскільки саме це питання виникає у недосвідчених укладальників.

Способи і види укладання ламінату з практики Способи і види укладання ламінату з практики
З усього переліку підлогових покриттів найбільше виділяється ламінат. Все завдяки тому, що матеріал дуже міцний, і, разом з тим, відносно дешевий, до того ж, на ринку представлений величезний асортимент забарвлень і різновидів. Але ще більше покупців приваблює його легкий метод монтажу.

Чим і як вирівняти підлогу під ламінат – варіанти вирівнювання своїми руками Чим і як вирівняти підлогу під ламінат – варіанти вирівнювання своїми руками
Чорнову підлогу під ламінат повинен бути максимально рівним, щоб в майбутньому панелі не почали скрипіти і прогинатися, а замки не розхиталися. Здійснити вирівнювання підлоги під ламінат своїми руками можна декількома методами, визначення яких залежить від типу самої основи, його стану, тимчасових обмежень і фінансових можливостей.

Як вирівняти дерев'яну підлогу під ламінат – способи з практики майстрів Як вирівняти дерев'яну підлогу під ламінат – способи з практики майстрів
Затишок і комфорт в будинку багато в чому залежить від якості підлоги та матеріалів, використаних для її облаштування. Тим більше якщо мова йде про старі приватні будинки з дерев'яними підлогами, які з часом приходять в непридатність.

Як вибрати колір ламінату і що при цьому потрібно враховувати Як вибрати колір ламінату і що при цьому потрібно враховувати
Вибираючи ламіновані панелі для укладання у квартирі за колірною гамою, багато людей припускаються помилок, оскільки не обізнані про головні принципи сумісності кольорів і фактур. В даному матеріалі ми докладно розповімо, як вибрати колір ламінату, а також уникнути поширених помилок.

Чи шкідливий ламінат для здоров'я – правда і вигадка Чи шкідливий ламінат для здоров'я – правда і вигадка
Ні для кого не секрет, що кожна людина намагається створити затишок і комфорт у своїй оселі. Використовувані будівельні матеріали, що застосовуються при будівництві будинку, а також всередині приміщень, повинні відповідати екологічним стандартам, щоб не заподіяти здоров'ю людини шкоди. Дуже часто, визначаючись з типом підлогового покриття, люди вибирають саме ламінат. У цій статті ми дізнаємося, чи шкідливий ламінат для здоров'я.

Як постелити ламінат своїми руками – інструкція від фахівця Як постелити ламінат своїми руками – інструкція від фахівця
Ламінат - одне з найпоширеніших підлогових покриттів, яке має безліч переваг. Найголовніша перевага такого покриття - це одночасна присутність високої якості та доступної ціни, адже саме ці фактори хвилюють більшість споживачів.

Як зняти ламінат – розбираємо своїми руками Як зняти ламінат – розбираємо своїми руками
Ламінат - популярне підлогове покриття, красиве, надійне і довговічне. Як виглядає матеріал, можна побачити на фото. Але буває, що дошки укладені неправильно, або ж в процесі експлуатації виникли дефекти. У таких ситуаціях доводиться з'ясовувати, як зняти ламінат з підлоги, і, по можливості, знову його використовувати.

Як розрахувати ламінат – 11 порад від фахівців Як розрахувати ламінат – 11 порад від фахівців
Процес укладання ламінованого підлогового покриття не є особливо складним, тому деякі домашні умільці вважають за краще робити таку роботу самостійно. Слід знати, як розрахувати скільки потрібно ламінату, щоб вистачило матеріалу і не залишилося великих надлишків.

Можна пофарбувати ламінат і як це зробити Можна пофарбувати ламінат і як це зробити
Сам по собі ламінат є красивим покриттям підлоги. Однак через деякий період часу, коли покриття втрачає свою привабливість і потребує відновлення, актуальним стає питання щодо того, чи можна пофарбувати ламінат.

Можна класти ламінат на ламінат – практичні рекомендації Можна класти ламінат на ламінат – практичні рекомендації
Іноді до проведення ремонту підлоги власників нерухомості цікавить питання щодо того, чи обов'язково робити демонтаж застарілого покриття і чи можна класти ламінат на ламінат або на паркет. Відповідь на це питання залежить від стану старої поверхні, яку потрібно оцінити за кількома параметрами.

Як укласти ламінат – послідовність укладання своїми руками Як укласти ламінат – послідовність укладання своїми руками
Ламінат - це HDF-плита з додатковими захисними покриттями і декоративним поверхневим нанесенням із загальною товщиною виробу від 6 до 12 міліметрів. У статті мова піде про те, як укласти ламінат власноруч, з урахуванням того, що виробники в допомогу працівникам роблять розмітку під укладання своєї продукції.

Як стелити ламінат – послідовність дій Як стелити ламінат – послідовність дій
Ламінат - це одне з найпопулярніших підлогових покриттів, вироблене на основі пресованих деревних плит (ДСП), що доповнюється захисними та декоративними шарами. У статті мова піде про те, які існують різновиди даного покриття і як стелити ламінат, щоб отримати якісний, надійний і довговічний настил.

Як стелити підкладку під ламінат правильно – робимо своїми руками Як стелити підкладку під ламінат правильно – робимо своїми руками
Ламінат - це одне з найпопулярніших підлогових покриттів, яке цінується за свої експлуатаційні характеристики та оригінальність зовнішнього вигляду (може імітувати найрізноманітніші матеріали). Максимальна ефективність ламінату після укладання може бути досягнута тільки в тому випадку, якщо була правильно здійснена закладка шару підкладки, про який і піде мова в статті.

Який ламінат краще для теплої підлоги – вибираємо оптимальний матеріал Який ламінат краще для теплої підлоги – вибираємо оптимальний матеріал
Ламінат - це одне з найпопулярніших підлогових покриттів у всьому світі. У статті мова піде про те, який ламінат краще для теплої підлоги і, які особливості поєднання такого покриття з системою підігріву.

Діагональне укладання ламінату – як правильно укладати Діагональне укладання ламінату – як правильно укладати
Все більшої популярності в якості підлогового покриття набирає ламінат, який багато власників не просто закуповують під інтер'єр кімнат у своїх будинках, але і прагнуть зробити його укладання своїми силами без залучення фахівців з будівельних компаній. У статті мова піде про те, як виконується діагональне укладання ламінату своїми руками не гірше, ніж у професіоналів і які особливості даного процесу.

Які бувають типи замків ламінату – види і відмінності Які бувають типи замків ламінату – види і відмінності
При виборі підлогового покриття ламінат варто розглядати не тільки з позиції основних характеристик, але і враховувати особливості його монтажу. У статті мова піде про замкові системи ламінату, які по праву вважаються найзручнішим способом закріплення при укладанні підлогового покриття.

Який ламінат для дачі вибрати і як укласти Який ламінат для дачі вибрати і як укласти
На сьогодні ламінат для дачі є найдешевшим серед різновидів даного підлогового покриття, оскільки володіє найпростішою текстурою і низькою стійкістю до зносу. У статті мова піде про те, як підібрати для умов дачного будиночка ламінат, який прослужить довгі роки і буде ефективний при експлуатації.

Як вибрати ламінат з фаскою в інтер'єрі - вибір та способи укладання Як вибрати ламінат з фаскою в інтер'єрі - вибір та способи укладання
У статті мова піде про ламінат без фаски – що це таке, які переваги та недоліки даного матеріалу, а також про процес укладання ламінату з фаскою. Відмінностей у вартості між двома варіантами покриття особливих немає, тому вибір свій доведеться будувати на особливостях, описаних далі.

Як зробити лакований ламінат своїми руками Як зробити лакований ламінат своїми руками
Ламінат - це популярне серед багатьох власників житла підлогове покриття, яке володіє багатошаровою структурою з високою міцністю, стійкістю до різних негативних факторів і довгим терміном експлуатації, але навіть воно схильне до деформації з часом. У статті мова піде про те, як продовжити «життя» ламінатного настилу за допомогою спеціальних лаків.

Монтаж ламінату своїми руками – можливі способи Монтаж ламінату своїми руками – можливі способи
Натуральні матеріали в якості підлогового покриття змінюються сучасними. Ще пару десятиліть тому вибирали між паркетом і лінолеумом, а зараз розроблений новий вид покриття – ламінат. Його дозволяється використовувати в спальні, вітальні, дитячої.

Як доглядати за ламінатом – чим і як виконувати прибирання Як доглядати за ламінатом – чим і як виконувати прибирання
На сьогодні ринок рясніє різними матеріалами для підлогових покриттів. Одним з найбільш популярних матеріалів є ламінат – досить надійний і практичний, але вимагає до себе деякої уваги. У цій статті піде мова про те, як правильно доглядати за ламінатом на підлозі.

Яка розкладка ламінату краще підійде для кімнати Яка розкладка ламінату краще підійде для кімнати
Ламінат, часто використовуваний при облаштуванні підлоги, можна сміливо назвати матеріалом зі збалансованими характеристиками. Зокрема, варто відзначити невисоку вартість ламінату, яка укупі з можливістю самостійного укладання дозволяє заощадити чималу частину бюджету. Про те, як виконується розкладка ламінату на підлозі своїми руками, і піде мова в цій статті.

Як покласти ламінат на нерівну підлогу – перевірені варіанти укладання Як покласти ламінат на нерівну підлогу – перевірені варіанти укладання
Ламінат є досить вимогливим покриттям в плані підготовки поверхні. Якщо основа, на яку він покладений, має перепади, поглиблення, тріщини та інші нерівності, то термін його експлуатації буде помітно скорочений. А все тому, що навіть одна з цих вад здатна створити додаткові невраховані навантаження на замки планок.

Як вибрати якісний ламінат для квартири Як вибрати якісний ламінат для квартири
Скласти думку про якість ламінату і правильно визначитися з вибором – дуже складно, якщо немає практичного досвіду і теоретичних знань. Для такої категорії покупців багато дослідницьких агентств і складають рейтингові таблиці, в яких враховують марки ламінату, розташовують їх у міру зниження якості, а також показують ціновий діапазон на вироби даної групи.

Який ламінат краще вибрати для квартири – правила вибору Який ламінат краще вибрати для квартири – правила вибору
Ламіноване покриття для підлоги останнім часом стає все більш популярним, адже воно надає домашній обстановці затишок, природність і натуральність. Однак купуючи такий матеріал, варто усвідомлювати, що для кожного конкретного приміщення є свої обмеження, тобто, не будь-який тип ламінату буде виправданий.

Як зробити ремонт ламінату своїми руками Як зробити ремонт ламінату своїми руками
Ламінат відноситься до одного з популярних підлогових покриттів. Цей матеріал красиво виглядає і стійкий до різних впливів. Але з часом і йому може знадобитися ремонт – як косметичний, так і капітальний.

Навіщо потрібна підкладка під ламінат і яка краще Навіщо потрібна підкладка під ламінат і яка краще
Підлоги грають найважливішу роль в структурі кожного будинку, оскільки в основному від них і від стінних перекриттів залежить, наскільки комфортним і затишним буде приміщення. У статті мова піде про те, для чого потрібна підкладка під ламінат і яка її практична користь.

Як підготувати підлогу під ламінат та що врахувати Як підготувати підлогу під ламінат та що врахувати
Ламінат - це відмінне покриття для підлоги в будинках у тих господарів, які не забудуть цю саму підлогу попередньо відремонтувати, адже під настільки красиве і довговічне покриття варто створити не менш якісну основу. В статті мова піде про те, як підготувати підлогу під ламінат, щоб надалі не знати проблем з його експлуатацією.

Стандартні розміри дошки ламінату - варіанти Стандартні розміри дошки ламінату - варіанти
При роботі з ламінатом нерідко виникає необхідність підрізати дошки, оскільки вони не підходять під конкретні розміри приміщення. Часом в результаті підгонки ламінату залишається кілька невикористаних дощок, які просто не потрібні.

Скільки ламінату в упаковці стандартного розміру Скільки ламінату в упаковці стандартного розміру
Збираючись укладати будь-яке підлогове покриття, виникає питання, а скільки ж потрібно того, чи іншого матеріалу. Порахувати нескладно, якщо це лінолеум, з наливними підлогами, наприклад, все зовсім навпаки.

Чого і чому скрипить ламінат при ходьбі по підлозі Чого і чому скрипить ламінат при ходьбі по підлозі
Ламіновані панелі в якості підлогового покриття стають все більш популярними, оскільки можуть застосовуватися практично в будь-яких будівлях. Поряд з цілим переліком достоїнств не можна обійти увагою і ряд недоліків цього матеріалу.

Як зробити стик між ламінатом і ламінатом – що використовувати Як зробити стик між ламінатом і ламінатом – що використовувати
Укладання ламінату - важливий етап при ремонті квартири, адже підлогове покриття нерідко кидається в очі першим і контактує з нами. При роботі з ламінатом виникає безліч важких завдань, в тому числі й організація з'єднання ламелей між кімнатами.

Чим закрити щілини в ламінаті – перевірені способи Чим закрити щілини в ламінаті – перевірені способи
Ламінат є одним з найміцніших, надійних і довговічних покриттів на підлогу (приклад на фото). Однак з плином часу, а також в результаті перестановки меблів, падіння важких за вагою предметів на ньому з'являються не тільки подряпини, але і глибокі тріщини.

Як приховати подряпини на ламінаті підручними засобами Як приховати подряпини на ламінаті підручними засобами
Не завжди є фінансова можливість укласти дорогу паркетну дошку, але багатьом власникам нерухомості хочеться, щоб в будинку були дерев'яні підлоги. Ламінат - прекрасна заміна натуральному дереву. На цьому покритті при необережній експлуатації можуть з'являтися подряпини та тріщини, яких, на щастя, можна позбутися кількома способами.

Який клас ламінату для квартири найкраще вибрати Який клас ламінату для квартири найкраще вибрати
Ламінат являє собою структуроване підлогове покриття з пресованої деревини, обробленої особливими речовинами, і захисного шару. Підходити до вирішення проблеми, який клас ламінату вибрати для квартири, слід з урахуванням характерних особливостей приміщення, планованого навантаження і зносостійкості ламінату.

Чим різати ламінат в домашніх умовах: інструменти і методи Чим різати ламінат в домашніх умовах: інструменти і методи
Ламінат-підлогове покриття, яке все частіше зустрічається в кожному будинку. Його установка завжди вимагає підгонки по довжині і ширині, адже ламелі слід укладати, дотримуючись правило цегляної кладки.

Швабра для ламінату - яка краще для миття Швабра для ламінату - яка краще для миття
Не секрет, що будь-яке підлогове покриття, в тому числі ламіноване, потребує регулярного і ретельного прибирання. Однак далеко не будь-який інвентар або миючий засіб підходить для цих цілей.

Що робити якщо здувся ламінат від води – причини і способи вирішення Що робити якщо здувся ламінат від води – причини і способи вирішення
При проведенні будівельних і ремонтних робіт ламінат останнім часом користується незмінною популярністю. Однак бувають випадки, коли внаслідок неправильного монтажу або експлуатації, таке покриття починає псуватися і здуватися.

Клас зносостійкості ламінату – який краще вибрати Клас зносостійкості ламінату – який краще вибрати
Серед величезного різноманіття підлогових покриттів велика кількість людей робить вибір на користь ламінату. Це дійсно хороший матеріал, який має відмінну якість і порівняно невелику вартість. Власник житлоплощі, що працює в будівельній сфері, прекрасно знає, наскільки зносостійкий ламінат.

Яка товщина фанери під ламінат оптимальна Яка товщина фанери під ламінат оптимальна
В наші дні найпопулярніше підлогове покриття - це ламінат. Ламіновані покриття відмінно виглядають з боку, мають безліч колірних варіацій, а також володіють відмінними технічними якостями, наприклад, міцністю і довговічністю, проте останні якості безпосередньо залежать від вас.

Укладаємо ДСП під ламінат своїми руками Укладаємо ДСП під ламінат своїми руками
Якщо ви вирішили зробити ламіноване покриття в будинку, то ви повинні бути готові до того, що під нього потрібно якісне основу. Бетонна стяжка для такого покриття виконується протягом довгого часу, проте можна обійтися і без такого ретельного підходу, уклавши ДСП під ламінат.

Вирівнювання підлоги фанерою під ламінат – інструкція з укладання Вирівнювання підлоги фанерою під ламінат – інструкція з укладання
Ламінат - одне з найкрасивіших і престижних підлогових покриттів. Монтаж ламінату - досить важка справа, однак, з ним зможе впоратися кожен. Зазвичай ламінат укладають на ДСП, ОСБ або вологостійку фанеру, про яку буде розказано докладно в даній статті.

Укладаємо ламінат на лоджії – монтаж своїми руками Укладаємо ламінат на лоджії – монтаж своїми руками
Вибір відповідного підлогового покриття часто стає проблемою: різних матеріалів дуже багато, і загубитися в їх різноманітті досить просто. Особливо актуальним питання вибору покриття стає в тому випадку, якщо потрібно обладнати балкон – не найзручніше для роботи приміщення.

Ламінат на кухні плюси і мінуси: чи варто укладати на кухонну підлогу Ламінат на кухні плюси і мінуси: чи варто укладати на кухонну підлогу
Багато власників нерухомості, вирішивши відремонтувати кухню, замислюються над питанням доцільності використання ламінату для обробки підлоги. В останні роки на ринку з'явилися колекції цього матеріалу з водовідштовхувальним ефектом. Так чи кладуть ламінат на кухні, чи ні, і на що потрібно звернути увагу при виборі даного товару?

Ламінат під плитку на кухню: види, переваги та особливості укладання Ламінат під плитку на кухню: види, переваги та особливості укладання
Унаслідок низького показника водостійкості укладання на кухні такого покриття для підлоги як ламінат раніше вважалася нераціональною. Але поява на вітчизняному ринку оздоблювального матеріалу особливого (33) класу допомогло вирішити дану проблему. Даний водовідштовхувальний ламінат під плитку має характеристики, що дозволяють успішно експлуатувати його в кухонних приміщеннях.

Пробка або ламінат що краще – плюси і мінуси матеріалів Пробка або ламінат що краще – плюси і мінуси матеріалів
Вибір відповідного матеріалу для облаштування підлогового покриття завжди супроводжується невеликими проблемами, оскільки на ринку можна знайти найрізноманітніші матеріали зі своїми особливостями. А вибір цей дуже важливий: якщо зробити все правильно, то зібраний підлогу зможе прослужити не один десяток років.

Ламінат на пробковій основі в якості підлогового покриття - види, переваги, правила монтажу Ламінат на пробковій основі в якості підлогового покриття - види, переваги, правила монтажу
Ламінат використовується при облаштуванні підлоги вже досить давно і встиг заробити собі непогану репутацію, багато в чому обумовлену перевагами цього матеріалу. Відносно недавно на ринку з'явився пробковий ламінат, який також називається плаваючою підлогою або пробковим паркетом. В цілому цей матеріал дуже схожий на звичайний ламінат – укладання виконується таким же чином, а під покриттям повинна бути підкладка.

Підкладка з пробки під ламінат – плюси і мінуси, характеристики Підкладка з пробки під ламінат – плюси і мінуси, характеристики
На сьогодні на ринку покриттів для підлог є величезна різноманітність матеріалів. Кожен з них володіє унікальним складом і різними характеристиками при експлуатації. У статті мова піде про такий вид, як підкладка з пробки під ламінат, про його технічні характеристики, а також про переваги і недоліки.

Як зробити стяжку підлоги під ламінат своїми руками Як зробити стяжку підлоги під ламінат своїми руками
Незважаючи на те, що ламінат використовується в приватному будівництві вже не перший рік, багато домовласників стикаються з проблемами, які пов'язані з його самостійним укладанням. Основною причиною труднощів є необхідність створення рівної підлоги: стяжка підлоги під ламінат своїми руками може викликати чимало труднощів.

Як виконати укладання ламінату на стяжку Як виконати укладання ламінату на стяжку
На сьогодні ринок рясніє різними підлоговими покриттями. Одним з найпопулярніших матеріалів є ламінат, спочатку створений для імітації паркету, але перевершив його за вартістю, якістю, невибагливості та хорошим візуальним якостям.

Ефективна шумоізоляція підлоги під ламінат, усуваємо шум за допомогою звукоізоляції Ефективна шумоізоляція підлоги під ламінат, усуваємо шум за допомогою звукоізоляції
Один з істотних мінусів проживання в багатоквартирному будинку, це ціла купа сторонніх шумів. Особливо це стосується панельних будинків, де в порядку речей чути, як сусіди знизу обговорюють свіжі новини. Єдине рішення проблеми небажаних звуків у квартирі – це установка шумоізоляції. Звукоізолююча підкладка під ламінат-це відмінний вибір для шумоізоляції підлоги.