FloorMastak

Тепла підлога

Який гріючий кабель для теплої підлоги краще використовувати і як його укладати Який гріючий кабель для теплої підлоги краще використовувати і як його укладати
Система "Тепла підлога" є сильним конкурентом не тільки для електричних камінів і конвекторів, але, в деяких випадках, і для центрального опалення. Гріючий кабель для теплої підлоги монтується під підлогове декоративне покриття, не займає корисну площу і не «бере участь» в інтер'єрі кімнати.

Заливка теплої підлоги – як правильно зробити стяжку Заливка теплої підлоги – як правильно зробити стяжку
При облаштуванні цементно-піщаних (бетонних) стяжок необхідно строго дотримуватися технології виконання робіт. В іншому випадку така основа під підлогу з обігрівом може тріснути в результаті постійної зміни температури нагріву теплоносія, що пересувається по опалювального контуру.

Який датчик температури для теплої підлоги вибрати і як правильно його встановити Який датчик температури для теплої підлоги вибрати і як правильно його встановити
Будь-яка сучасна опалювальна система для підігріву підлог містить в своїй конструкції пристрої для контролю і оптимізації роботи всієї установки. У статті мова піде про датчик температури для теплої підлоги, що дозволяє підтримувати постійну температуру в приміщенні без необхідності постійного контролю з боку власника.

Як зробити тепла підлога під ламінат своїми руками – поради з досвіду Як зробити тепла підлога під ламінат своїми руками – поради з досвіду
Вже зараз система» Тепла підлога " організовується як для допоміжного обігріву, так і в якості основного опалення приміщення. Така підлога не рекомендується використовувати в поєднанні з масивною дошкою або натуральним паркетом, так як дерево може деформуватися через зміни вологості і температури в кімнаті.

Як укладати інфрачервона тепла підлога під ламінат – інструкція з монтажу Як укладати інфрачервона тепла підлога під ламінат – інструкція з монтажу
Ламінат є досить популярним видом підлогових покриттів в силу своїх характеристик, таких як довговічність, естетичність, зручність, а також невисока вартість. Однак таке покриття не володіє належним рівнем теплоізоляції, тобто, при укладанні на холодний бетон без шару утеплювача, ламінована підлога придбає таку ж низьку температуру.

Можна укладати водяна тепла підлога під ламінат і як краще це зробити Можна укладати водяна тепла підлога під ламінат і як краще це зробити
Установка системи теплої підлоги, будь то електричної або водяний, вимагає від споживача значних матеріальних витрат, так що часто він не може собі дозволити такі витрати. Разом з тим, ламіновані панелі стають все більш доступні для покупців за вартістю, до того ж, мають ряд переваг.

Яка металопластикова труба для теплої підлоги краще підходить Яка металопластикова труба для теплої підлоги краще підходить
Водяні системи обігріву підлогових поверхонь дозволяють рівномірно розподіляти теплову енергію по приміщенню завдяки циркуляції гарячого теплоносія по опалювального контуру, вмонтованому в покриття. Тому таке велике значення має правильний вибір труби для теплої підлоги з усього розмаїття даної продукції на ринку.

Як зробити теплу підлогу в дерев'яному будинку – приклади реалізації своїми руками Як зробити теплу підлогу в дерев'яному будинку – приклади реалізації своїми руками
Правильний вибір і монтаж системи теплої підлоги в дерев'яному будинку завжди були складним завданням для власників. Тому в статті мова піде про те, як зробити тепла підлога в дерев'яному будинку, щоб його експлуатація була максимально ефективною і безпечною.

Чим і як утеплити підлогу в дерев'яному будинку своїми руками Чим і як утеплити підлогу в дерев'яному будинку своїми руками
Найбільш холодним місцем в житловому приміщенні є підлогу, а особливо в дерев'яному будинку. І це природно, тому що працює простий фізичний закон: до стелі піднімається тепле повітря, а холодний опускається і стелиться по підлозі. Плюс до цього є протяги, які з'являються з щілин між підлоговими дошками.

Як розрахувати потужність теплої підлоги – теорія й практика Як розрахувати потужність теплої підлоги – теорія й практика
Будь-яка людина хотіла б мати будинок, в якому затишно. Існує маса варіантів як цього домогтися, але основним є оптимальна температура, особливо взимку.

Як покласти тепла підлога з водяним контуром правильно Як покласти тепла підлога з водяним контуром правильно
По суті, під плиткове покриття можуть бути покладені два види теплої підлоги – водяний і електричний. Саме від його різновиди буде залежати спосіб, як покласти тепла підлога під плитку. Загальні принципи робіт практично не відрізняються, є лише деякі деталі, застосовні до кожного конкретного типу обігріву.

Схема колектора теплої підлоги – як все повинно працювати Схема колектора теплої підлоги – як все повинно працювати
Установка теплої підлоги-вельми витратна справа, адже витратитися доведеться не тільки на опалювальні контури, що вбудовуються в підлогу, але і на додаткове обладнання для забезпечення нормальної роботи системи обігріву. Таким обладнанням є колектори, насоси, клапани і датчики, готовий набір з яких коштує близько 15 тис.

Як вибрати і встановити витратомір для теплої підлоги Як вибрати і встановити витратомір для теплої підлоги
Створення системи обігріву будинку-це складне завдання, при вирішенні якої виникає безліч проблем. Одна з таких проблем може виникнути в тому випадку, якщо ви підключаєте до розводить колектором на поверхах кілька обігрівальних кілець.

Як укласти пінополістирол під стяжку – варіанти монтажу Як укласти пінополістирол під стяжку – варіанти монтажу
Чим дорожче стають енергоносії, тим частіше піднімається питання про пристрій теплоізоляції, як в приватних будинках, так і в багатоквартирних. При виробництві ремонтних або будівельних робіт намагаються утеплити практично всі приміщення, в тому числі і не житлові.

Як виконується стяжка для водяної теплої підлоги Як виконується стяжка для водяної теплої підлоги
Все частіше, при проведенні ремонтних робіт, власники квартир або приватних будинків, зупиняються на варіанті монтажу теплих підлог.

Яка відстань між трубами теплої підлоги вважається оптимальним Яка відстань між трубами теплої підлоги вважається оптимальним
Коли власники нерухомості приймають рішення облаштувати підлогове покриття з підігрівом, то перше, що їм належить вибрати – це труби для контуру. Їх витрата багато в чому залежить від відстані, яке буде між витками.

Як відбувається регулювання водяної теплої підлоги Як відбувається регулювання водяної теплої підлоги
Завдяки підлогового покриття з водяним обігрівом в приміщенні можна створити комфорт і затишок. Досягти такого результату дозволяє рівномірний розподіл теплової енергії. Але для забезпечення ефективного функціонування системи необхідно розібратися, як виконується регулювання водяної теплої підлоги.

Яка буває підкладка для теплої підлоги та як використовується Яка буває підкладка для теплої підлоги та як використовується
Теплі підлоги є найпоширенішим спосіб для поліпшення температурного режиму в приміщенні, а їх ефективність обумовлюється якістю монтажу і вибору супутніх матеріалів. У статті мова піде про те, якою має бути підкладка для теплої підлоги і як правильно здійснити її укладання.

Який тепла підлога електро вибрати Який тепла підлога електро вибрати
Забезпечити тепло і комфорт в будинку або квартирі можна, якщо використовувати підігрів підлоги електричний. Він є популярним завдяки тому, що система управління такою підлогою дозволяє розумно користуватися електроенергією, а це робить опалення вигідним з економічної точки зору.

Як укласти інфрачервону теплу підлогу під лінолеум Як укласти інфрачервону теплу підлогу під лінолеум
Вибираючи на підлогу лінолеум, задаються питанням, А чи можна тепла підлога під лінолеум укладати? Існують різні способи, як виконати підлоги з підігрівом під лінолеум.

Як зробити теплу підлогу своїми руками в приватному будинку Як зробити теплу підлогу своїми руками в приватному будинку
Перші водяні теплі підлоги з'явилися на території нинішньої Швеції близько 6000 тисяч років тому. Однак, як стверджують історики, в Стародавньому Римі існувало більш досконале пристрій такого виду підлоги.

Які теплоізоляційні матеріали для підлоги вибрати Які теплоізоляційні матеріали для підлоги вибрати
Для запобігання втрат тепла в будинку або окремих приміщеннях використовується утеплення. Облаштування утеплення-це досить серйозний процес, і одну з провідних ролей в цій справі займає вибір відповідного теплоізоляційного матеріалу.

Яка основа для теплої підлоги краще підійде Яка основа для теплої підлоги краще підійде
Теплі підлоги є важливим елементом в системі обігріву приміщення в зимовий період часу. Від того, яка підкладка буде покладена під систему теплої підлоги, залежить його ефективність і довговічність.

Як укласти плівкова тепла підлога під ламінат Як укласти плівкова тепла підлога під ламінат
Створити в своїй оселі теплу і затишну атмосферу прагне кожен старанний господар. Грамотно організована система обігріву приміщення зробить це завдання набагато простіше, тому до настання холодів варто подбати про утеплення всіх поверхонь в будинку, в тому числі і підлоги.

Як зробити підігрів підлоги під плитку - способи Як зробити підігрів підлоги під плитку - способи
Можна нескінченно довго перераховувати гідності керамічної плитки, завдяки яким вона вважається одним з кращих видів покриттів для облицювання підлоги в різних приміщеннях. Мабуть, найбільш значущими з них є: гігієнічність, декоративність, міцність і довговічність, стійкість до перепадів температури і вологості, опірність біологічним процесам.

Правильне встановлення терморегулятора теплої підлоги і умови експлуатації Правильне встановлення терморегулятора теплої підлоги і умови експлуатації
Система підігріву підлоги, або, «тепла підлога», являє собою різновид обігріву приміщення, що дає можливість господареві зберігати необхідний мікроклімат в приміщенні, при цьому він сам виставляє комфортну температуру. Такі системи обладнані пристроєм, що дозволяє проводити подібне регулювання.

Як влаштований змішувач для теплої підлоги і для чого він потрібен Як влаштований змішувач для теплої підлоги і для чого він потрібен
Теплі підлоги-це вже давно не розкіш. Деякі системи теплої підлоги здатні прогрівати квартиру самостійно, однак, найчастіше вони застосовуються разом з радіаторним опаленням, щоб створити додатковий затишок в домі, адже завжди приємно ходити по нагрітому підлозі.

Як утеплити підлогу керамзитом – варіанти утеплення Як утеплити підлогу керамзитом – варіанти утеплення
Керамзит успішно справляється з багатьма завданнями в будівництві та ремонті. Найчастіше його використовують при монтажі підлоги для тепло - і звукоізоляції, однак міцність , довговічність і невелика вартість матеріалу знаходять застосування і при утепленні стель і стін.

Оптимальна схема підключення теплої підлоги – робимо правильний вибір Оптимальна схема підключення теплої підлоги – робимо правильний вибір
Змонтувати тепла підлога в житловому приміщенні можна, застосувавши для цього електричний або водяний нагрівач. Який би тип нагрівання не застосовувався, постає питання про те, як підключити тепла підлога до теплоносія, так як кожен тип підігрівається підлоги має свою специфіку підключення.

Як підібрати насос для теплої водяної підлоги – відмінності в деталях Як підібрати насос для теплої водяної підлоги – відмінності в деталях
Системи водяного обігріву підлоги відрізняються своєю економічністю в процесі експлуатації. Але їх монтаж дороге і трудомістке Захід. Конструкція складається з великої кількості вузлів і компонентів, одним з яких є насос для теплого водяного підлоги.

Правильне утеплення підлоги в приватному будинку своїми руками Правильне утеплення підлоги в приватному будинку своїми руками
Перед кожним власником власного будинку стоїть дуже важливе завдання по утепленню всіх приміщень. Стаття призначена для того, щоб кожен власник міг зрозуміти, як утеплити дерев'яна підлога в приватному будинку, а також створити комфорт і затишок при наявності будь-якого іншого основи під укладку різних верств в «пиріг» підлоги.

Пристрій водяної теплої підлоги – приклади рішення Пристрій водяної теплої підлоги – приклади рішення
Власники, які бажають створити в своєму будинку тепло і затишок, все частіше схиляються до вибору системи теплої підлоги в якості основної або допоміжної опалювальної системи. У статті мова піде про те, як здійснити пристрій водяної теплої підлоги своїми руками з дотриманням основних нормативів і особливостей системи.

Як зробити теплу підлогу з дерев'яних лагах своїми руками Як зробити теплу підлогу з дерев'яних лагах своїми руками
На сьогодні є стійка тенденція до осучаснення оснащення кожного житла, тому власники прагнуть до підвищення продуктивності різних функціональних частин і збільшення вільного простору в своєму будинку.

Утеплення підлоги пінопластом під стяжку – інструкція з укладання Утеплення підлоги пінопластом під стяжку – інструкція з укладання
Знизити втрати тепла у власному будинку кожен власник може за рахунок укладання утеплювача. У статті мова піде про використання в якості теплоізоляційного шару пінопласту, його укладанні під стяжку і інші особливості матеріалу.

Утеплення підлоги в дерев'яному будинку знизу – як зробити і що використовувати Утеплення підлоги в дерев'яному будинку знизу – як зробити і що використовувати
Найважливішим етапом при будівництві і ремонті приватного будинку є утеплення підлог, оскільки комфорт і затишок в приміщеннях створюється за допомогою підтримки оптимальної температури. У статті розглянемо варіант утеплення з укладанням знизу.

Як зробити теплу підлогу по грунту – покрокове керівництво Як зробити теплу підлогу по грунту – покрокове керівництво
Багато власників власних будинків стикалися в житті з поетапним ремонтом або зведенням будівлі з нуля, і головним їх завданням при цьому було досягнення тепла і затишку в житлових приміщеннях. У статті мова піде про те, як монтувати тепла підлога по грунту своїми руками.

Який утеплювач під ламінат краще укладати Який утеплювач під ламінат краще укладати
Ламіноване підлогове покриття користується великим попитом завдяки своїм монтажним і експлуатаційним достоїнств. Важливим при укладанні ламінату є правильне утеплення підлоги.

Як зробити теплу підлогу з поліпропіленових труб своїми руками Як зробити теплу підлогу з поліпропіленових труб своїми руками
Тепла підлога-це досить цікава конструкція з масою достоїнств, тому немає нічого дивного в її популярності. Є кілька варіантів конструкції теплої підлоги, і кожен з них має свої особливості.

Як утеплити підлогу піноплекс – перевірені способи Як утеплити підлогу піноплекс – перевірені способи
Піноплекс відноситься до кращих утеплювачів для підлоги завдяки своїм технічним характеристикам. Технологія монтажу такого матеріалу досить проста і не має будь-яких нюансів, тому укладання пеноплекса на підлогу можлива навіть своїми руками.

Як укласти тепла підлога під плитку своїми руками Як укласти тепла підлога під плитку своїми руками
Електрична підлога-це сучасне рішення створення затишку в домі. Електричні підлоги служать не тільки додатковою зручністю, але і основною системою опалення, проте так працюють тільки підлоги з водяним підігрівом.

Управління теплою підлогою, електричним – варіанти та способи Управління теплою підлогою, електричним – варіанти та способи
Вибираючи тепла підлога для свого будинку, ви, швидше за все, натрапите на датчик управління ним. Панель управління теплою підлогою дозволить вам заощадити електрику, а також регулювати температуру підлоги, не допускаючи перегріву і холоду, що значно підвищить рівень комфорту у вашій квартирі.

Укладання теплої підлоги в стяжку – як правильно зробити Укладання теплої підлоги в стяжку – як правильно зробити
Теплі підлоги-відмінна технологія, яка впроваджується в повсякденне життя все більшої кількості людей. Виробництва, що виготовляють деталі для таких підлог, активно розвиваються, представляючи покупцям величезний вибір товарів у своїй сфері.

Як зробити теплу підлогу від центрального опалення у квартирі Як зробити теплу підлогу від центрального опалення у квартирі
Багато власників на сьогодні все частіше звертаються свою увагу на систему теплих підлог і вдаються до її укладанні у власному житлі. Найбільшу популярність має водяне опалення в підлозі у квартирі, що підключається до центральної опалювальної системи, про який і піде мова.

Який електропідігрів підлоги вибрати для монтажу в будинку Який електропідігрів підлоги вибрати для монтажу в будинку
Зазвичай акумуляція теплової енергії в приміщенні проводиться завдяки цілому комплексу робіт: монтаж або утеплення віконних і дверних блоків, установка якісної опалювальної системи, утеплення перекриттів і т. д.

Робимо утеплення підлоги під стяжку – практичні поради Робимо утеплення підлоги під стяжку – практичні поради
Існує кілька способів утеплення будинку. Можна скористатися одним з них: постелити утеплювач під бетонну стяжку. Виконати всі роботи з утеплення підлоги можна і самостійно потрібно тільки володіти деякими нескладними вміннями і добре вивчити всю наявну інформацію з цього питання.

Який утеплювач для підлоги під лінолеум вибрати і як укласти Який утеплювач для підлоги під лінолеум вибрати і як укласти
Лінолеум-саме вживане підлогове покриття. Таку популярність він завоював завдяки своїм чудовим якостям таким як: міцність, тривалий термін служби, простота укладання, а також великий вибір кольорів.

Що краще теплу підлогу або батареї – плюси і мінуси систем Що краще теплу підлогу або батареї – плюси і мінуси систем
Дуже часто люди задаються питанням, що краще – тепла підлога або батареї. Це питання стає все більш актуальним у міру зростання інтересу до систем теплих підлог, і хоча однозначну відповідь дати складно, все ж постараємося максимально все роз'яснити.

Як зробити теплу підлогу в гаражі своїми руками - варіанти Як зробити теплу підлогу в гаражі своїми руками - варіанти
Гараж завжди був вкрай важливим придбанням для будь-якого автомобіліста. У гаражі можна не тільки зберігати машину, але і проводити її обслуговування при необхідності. Переваги власного гаража очевидні: це і надійне сховище для автомобіля, і приміщення для його ремонту, і додаткове приміщення, яке нерідко використовується для господарських потреб.

Як зробити утеплення підлоги на балконі своїми руками Як зробити утеплення підлоги на балконі своїми руками
Квартира з балконом – це досить зручне поєднання, яке дозволяє додати приміщенню обсягу і поекспериментувати з дизайнерськими рішеннями. Балкони нерідко перетворюють в компактні майстерні, приміщення для творчості або відпочинку.

Електричний тепла підлога на дерев'яну підлогу – варіанти облаштування Електричний тепла підлога на дерев'яну підлогу – варіанти облаштування
Сучасні власники житла вже давно відмовилися від печей та інших старомодних методів опалення приміщення. У статті піде про систему теплих підлог: її різновидах, характеристиках і особливості укладання під дерев'яне підлогове покриття.

Як зробити теплу підлогу на лоджії своїми руками Як зробити теплу підлогу на лоджії своїми руками
Облаштування комфортного балкона неможливо без грамотно підібраною і встановленої опалювальної системи. Звичайно, тепло на балконі підтримується не тільки за рахунок опалення: потрібно встановити на вікна якісні склопакети, утеплити стіни, стелю та підлогу.

Робимо тепла підлога під пробкова підлога: види та переваги Робимо тепла підлога під пробкова підлога: види та переваги
Коркове покриття використовується в будівництві досить недавно, але вже встигло заслужити неабияку популярність. В цьому немає нічого дивного: пробка може використовуватися чи не повсюдно, і її використання не обмежується нічим.