FloorMastak

Оздоблення та декор

Як і чим пофарбувати дерев'яну підлогу в будинку – огляд відповідних лакофарбових матеріалів Як і чим пофарбувати дерев'яну підлогу в будинку – огляд відповідних лакофарбових матеріалів
Будівництво і ремонт приватних будинків найчастіше виконуються власноруч їх власниками. Такий підхід цілком виправданий, оскільки дає можливість самостійно проводити всі роботи, контролювати кожен процес і вибирати відповідні матеріали.

Підлогові покриття для квартири – різновиди матеріалів, їх плюси і мінуси Підлогові покриття для квартири – різновиди матеріалів, їх плюси і мінуси
Забезпечити в своїй оселі комфортні умови, створити гармонійну і приємну обстановку, а також подбати про безпеку і захист всіх членів сім'ї цілком можливо, якщо відповідально і грамотно підійти до підбору матеріалів для підлоги. Сучасні підлогові покриття для будинку вражають своєю різноманітністю, експлуатаційними характеристиками і декоративністю.

Фарбована підлога – чим і як пофарбувати своїми руками Фарбована підлога – чим і як пофарбувати своїми руками
Сучасний будівельний ринок все більше пропонує покупцям різні облицювальні покриття для підлоги, які спочатку мають красиву поверхню: ламінат, паркет, наливні підлоги і т.д. У статті мова піде про фарбування дерев'яної підлоги.

Чим обробити стик плитки та паркету Чим обробити стик плитки та паркету
Оформлення підлоги матеріалами різного кольору, фактури, складу — звичайна практика в сучасному інтер'єрі квартир. Помпезний паркет в парадній кімнаті, лінолеум в передпокої, плитка на кухні — кожне підлогове покриття вносить своє звучання в стильове рішення квартири, одночасно будучи найбільш пристосованим для конкретного приміщення в плані зносостійкості, зручності експлуатації.

Як зробити стик плитки і лінолеуму і що для цього використовувати Як зробити стик плитки і лінолеуму і що для цього використовувати
У сучасному дизайні квартир часто використовується різне підлогове покриття: ламінат в спальні, лінолеум в передпокої, керамічна плитка на кухні. Також популярно застосування двох різних підлогових покриттів в одному приміщенні: ламінат і лінолеум, лінолеум і керамограніт.

Як робиться покриття підлоги лаком – інструкція Як робиться покриття підлоги лаком – інструкція
Будівельна індустрія постійно "викидає" на ринок нові різні зразки підлогових покриттів. Якими б вони досконалими не представлялися виробником, дерев'яному покриттю альтернативи немає. Не дарма останнім часом намічається стійка тенденція переходу на дерев'яні підлоги.

Фарбування бетонної підлоги – чим і як краще це робити Фарбування бетонної підлоги – чим і як краще це робити
Як і будь-яку бетонну основу, підлогу воліють залишати без фарбування, однак, навіть настільки міцний матеріал, як бетон, з часом стирається, на ньому виникають відколи та інші механічні пошкодження.

Як вибрати швабру для миття підлоги – види та їх особливості Як вибрати швабру для миття підлоги – види та їх особливості
Прибирання квартири, будинку або офісу на роботі в усі часи було заняттям, вкрай потрібним і важливим. Адже нікому не захочеться сидіти в багнюці, - так і настрій падає, і працездатність погіршується. Виконання важливої місії з вологого прибирання території завжди з успіхом виконувало таке просте пристосування, як швабра.

Яка чистка килимів в домашніх умовах можлива Яка чистка килимів в домашніх умовах можлива
Килим - це м'яке і красиве доповнення будь-якого інтер'єру. На жаль, як і будь-які речі, вони брудняться, а їх чистка досить трудомістка. Професійні центри беруть чималі гроші за його очищення, тому багато хто замислюється про те, як почистити вдома килим на підлозі.

Чим обробити бетонну підлогу від пилу – прості варіанти Чим обробити бетонну підлогу від пилу – прості варіанти
На об'єктах, на яких підлоги піддаються підвищеним навантаженням, часто облаштовують бетонну поверхню, яка відрізняється достатньою міцністю, довговічністю і доступною вартістю. Крім переваг, таке підлогове покриття має істотний недолік - воно сильно порошить.

Чим обробити лаги від гниття – вибір просочення і антисептика Чим обробити лаги від гниття – вибір просочення і антисептика
Лаги являють собою опорні елементи, що додають всій конструкції необхідну жорсткість. Поверх них монтують підлогове покриття. Щоб можна було експлуатувати підлогу тривалий час, потрібно надійно захистити дерев'яні елементи від гниття і комах-шкідників.

Чим відмити підлогу після ремонту – способи для різних підлогових покриттів Чим відмити підлогу після ремонту – способи для різних підлогових покриттів
При ремонті на підлозі обов'язково з'являється різний бруд, нашаровується пил і сміття. Навіть якщо проводиться ремонт стелі або стін – підлога все одно в результаті виявляється забрудненою залишками фарби, штукатурки та інших матеріалів.

Яка шпаклівка для підлоги потрібна і як її зробити Яка шпаклівка для підлоги потрібна і як її зробити
Ні для кого не секрет, що підлога – це найважливіша функціональна складова будь-якого приміщення, оскільки навантаження на неї завжди дуже висока і тільки якісна основа може її витримати на належному рівні.

Як пофарбувати підлогу з ДВП своїми руками – покрокове керівництво Як пофарбувати підлогу з ДВП своїми руками – покрокове керівництво
Багато хто вважає, що фарбування деревоволокнистих плит ДВП – заняття просте і елементарне. Однак найчастіше дана думка тримається лише до зіткнення з практикою – кількість проблем, з якими може в цій справі зіткнутися новачок, складно переоцінити.

Чим обробити лаги в лазні і як це правильно зробити Чим обробити лаги в лазні і як це правильно зробити
Незалежно від недоліків, наявних у деревини, цей матеріал найчастіше використовується при виготовленні підлоги. Якщо порівнювати деревину з іншими матеріалами, вона більше схильна до впливу шкідливих факторів, які її руйнують. Деревині можуть нашкодити сонячне світло, вода, вогонь, біологічні організми, а також вона окислюється як метал і бетон.

Яке просочення для підлоги в лазні підходить оптимально Яке просочення для підлоги в лазні підходить оптимально
Сьогодні більшість лазень, зведених своїми руками, побудовано з дерева. У цього матеріалу є маса переваг, але і кілька недоліків. Серед останніх особливо виділяється схильність до впливу грибка, цвілі і різних мікроорганізмів. Найсильніше навантаження в цьому плані доводиться, звичайно ж, на підлогу. Врятувати ситуацію може просочення, але в такому випадку виникає питання: чим покрити дерев'яну підлогу в лазні?

Чим обробити підлогу в лазні від гниття – антисептичні просочення та їх види Чим обробити підлогу в лазні від гниття – антисептичні просочення та їх види
Сучасна людина прагне жити за містом. Метушня міського життя, та екологічний стан змушують людину наблизитися до природи. Бажання будь-якої людини створити собі і своїм близьким комфортні умови для життя змушує облаштовувати житло корисними речами.

Чим пофарбувати підлогу в лазні – якою фарбою краще це зробити Чим пофарбувати підлогу в лазні – якою фарбою краще це зробити
У власника лазні виникає питання: чи можна фарбувати підлогу в лазні? Відповідь на це питання: можна. Тільки необхідно використовувати відповідні для цього фарби. Адже лазня передбачає наявність високої вологості і перепаду температур, що може привести до потріскування фарби і виділенню шкідливих речовин. Далі розглянемо чим пофарбувати підлогу в лазні.

Фарбування бетонної підлоги в гаражі: нюанси та поради Фарбування бетонної підлоги в гаражі: нюанси та поради
Облаштування гаража не закінчується після установки стін і даху. Залишається провести багато оздоблювальних робіт, щоб гараж був досить функціональним і зручним. Однією з таких робіт є фарбування бетонної підлоги в гаражі, про яку і піде мова в цій статті.