FloorMastak

Паркет

Як класти паркет правильно – послідовність виконання укладки Як класти паркет правильно – послідовність виконання укладки
Паркетне покриття дуже цінується на сьогодні, оскільки деревина є не тільки естетично красивим матеріалом, а ще й робить приміщення теплим і затишним. Якщо мова йде про те, як класти паркет, то не варто думати, що укладання викличе будь-які труднощі, адже вона мало чим відрізняється від монтажу звичайного дощатого настилу.

Як укладати паркет – варіанти укладання з прикладами Як укладати паркет – варіанти укладання з прикладами
Паркет є міцним і красивим покриттям для підлоги. Його можна використовувати і в невеликій квартирі, і в приватному будинку. Ціна на даний матеріал висока, тому якщо Укладання паркету є для вас посильним завданням, то можна заощадити на послугах майстра.

Як укладати паркетну дошку – послідовність монтажу Як укладати паркетну дошку – послідовність монтажу
Паркетна підлога в будинку підкреслює статус і відмінний смак. Йому притаманні такі якості, як висока надійність, екологічна безпека, зносостійкість і прекрасний зовнішній вигляд. Виконати укладання паркету досить важко, однак після появи в будівельних магазинах масивної паркетної дошки виконання таких робіт стало набагато простіше.

Як доглядати за паркетною дошкою – правила догляду за підлоговим покриттям Як доглядати за паркетною дошкою – правила догляду за підлоговим покриттям
Підбираючи підлогове покриття, багатьом домовласникам доводиться відчувати чимало сумнівів-варіантів багато, і всі вони виглядають досить привабливо. Дуже часто перевага віддається традиційному паркету і паркетної дошки, що не дивно – відмінні характеристики укупі з дуже хорошими естетичними якостями говорять самі за себе.

Яка паркетна дошка краще – робимо грамотні вибір Яка паркетна дошка краще – робимо грамотні вибір
Здавалося б, нічого складного в тому, як вибрати паркетну дошку для квартири, немає. На ринку представлена велика кількість таких матеріалів, зовні практично нічим не відрізняються один від одного. Проте, не всі вони однаково хороші і, найчастіше, разюче відрізняються і за якістю, і за складом.

Як стелити паркет своїми руками поради та секрети Як стелити паркет своїми руками поради та секрети
Останнім часом особливий інтерес покупці проявляють до всього натурального, оскільки природні матеріали вважаються якісними і наднадійними. Таким матеріалом вважається і паркетна дошка, тому в даній статті мова піде про те, як стелити паркет, щоб отримати міцний, надійний і довговічний настил.

Як виконується лакування паркету за правилами Як виконується лакування паркету за правилами
Паркет завжди вважався покриттям підлоги найвищого класу. Його хитромудрий малюнок, доповнений природним кольором дерева, надає відчуття теплоти, затишку, приміщення набуває елегантність. Пол з паркету відрізняється своїми експлуатаційними особливостями, тому за ним потрібно постійно і правильно доглядати.

Який потрібен клей для паркетної дошки – можливі варіанти Який потрібен клей для паркетної дошки – можливі варіанти
Пристрій чистового підлоги-важлива частина облаштування квартири, адже завдяки підлозі створюється чимала частина загального дизайну приміщення. Одне з найпрестижніших рішень для влаштування підлоги – це паркетна дошка.

Фарбування паркету – як зробити правильно Фарбування паркету – як зробити правильно
Після закінчення певного часу кожен господар своєї квартири або будинку замислюється про те, як зробити ремонт своїми силами. Якщо на підлозі лежить паркет, то відразу ж приходить в голову думка, як пофарбувати старий паркет, щоб він знову мав привабливий вигляд.

Навіщо потрібна полірування паркету і як її виконати Навіщо потрібна полірування паркету і як її виконати
Багато власників мають дерев'яні підлоги у вигляді паркету. За такими підлогами необхідно доглядати певним чином і полірування паркету є складовою частиною такого догляду.

Як зробити ремонт паркету своїми руками - покрокова інструкція Як зробити ремонт паркету своїми руками - покрокова інструкція
Навіть якісно покладений і гладко відполірований Паркетна підлога з часом втрачає свій презентабельний вигляд через фізичного, хімічного і механічного впливу. Усунути деформацію підлоги поверхні з натуральної деревини можна власними силами.

Як усунути скрип паркету – перевірені способи Як усунути скрип паркету – перевірені способи
Завдяки сучасним технологіям, До послуг споживачів зараз представлено безліч підлогових покриттів з самих різних матеріалів. Проте, багато хто воліє вибирати щось знайоме, легко впізнаване і звичне, а саме паркет для підлоги.

Реставрація паркету своїми руками - інструкція Реставрація паркету своїми руками - інструкція
Таке дуже красиве, тепле і екологічно чисте покриття, як паркет, подобається багатьом господарям. Ще кілька десятиліть тому така підлога була предметом розкоші і престижу. В даний час дозволити собі це покриття може практично кожен.

Паркет і ламінат – відмінності, плюси і мінуси Паркет і ламінат – відмінності, плюси і мінуси
Одним з часто вживаних варіантів обробки підлоги поверхні вважається укладання ламінату і паркетної дошки. Роблячи вибір між ними, слід зважити плюси і мінуси того чи іншого матеріалу і власні фінансові можливості.

Довжина і товщина паркету – стандартні розміри Довжина і товщина паркету – стандартні розміри
Паркет є, мабуть, одним з найбільш оптимальних і якісних підлогових покриттів, популярність якого з плином часу не слабшає. І не безпідставно, оскільки він має масу безумовних достоїнств – починаючи з краси і витонченості, і закінчуючи його екологічною чистотою.

Що краще ламінат або паркетна дошка – плюси і мінуси матеріалів, порівняння характеристик Що краще ламінат або паркетна дошка – плюси і мінуси матеріалів, порівняння характеристик
Великий асортимент сучасних будівельних матеріалів для облаштування підлог, доступних для покупців, іноді істотно ускладнює процес вибору. Особливо складно тим людям, які мало обізнані в тонкощах ремонтних робіт і не можуть скласти об'єктивну оцінку якості продукції.

Яка шпаклівка для паркету оптимально підійде Яка шпаклівка для паркету оптимально підійде
Найпростіше проводити ремонт дерев'яного настилу за допомогою паркетної шпаклівки. У статті мова піде про те, як шпаклівка для паркету може допомогу у відновленні підлогового покриття своїми силами, а також, про різновиди та особливості даного засобу.

Як укладається фанера під паркетну дошку - технологія Як укладається фанера під паркетну дошку - технологія
Часи, коли підлоги укладали класичним способом з важких дорогих матеріалів, давно канули в лету. Завдяки сучасним технологіям і матеріалам, створити надійне підлогове покриття, як в приватних будинках, так і у квартирах, стало набагато простіше, швидше і дешевше.

Корковий паркет: характеристики та способи укладання Корковий паркет: характеристики та способи укладання
На сучасному будівельному ринку, покриття для підлоги з пробки – швидше екзотика, ніж повсякденність. Інша справа ламінат або лінолеум – доступно, зрозуміло і масово. Але корковий паркет, має низку переваг, що дозволили йому перевершити за своїми характеристиками інші покриття.

Укладання паркету на стяжку за перевіреною технологією Укладання паркету на стяжку за перевіреною технологією
Паркетні підлоги по праву вважаються одним з найпопулярніших видів підлогового покриття: вони відмінно виглядають на всіх інтер'єрних фото і прекрасно вписуються в багато стильові рішення, стійкі до зовнішніх впливів, при належному догляді можуть без проблем служити роками. Процес укладання паркету (як штучного, так і паркетної дошки) вимагає спеціальних навичок, без яких неможливий якісний результат. Найчастіше в умовах міста необхідна Укладання паркету на бетонну стяжку.

Як зробити стяжку під паркет або паркетну дошку: покрокове керівництво Як зробити стяжку під паркет або паркетну дошку: покрокове керівництво
Рівень стяжки безпосередньо залежить від виду фінішного підлогового покриття – не можна залити єдину стяжку, коли в одному приміщенні планується укладання лінолеуму, в іншому паркету або паркетної дошки, а в третьому плитки. Тільки після вибору бажаного покриття можна розраховувати висоту майбутньої несучої основи.