FloorMastak

Дерев'яні

Як зробити дерев'яна підлога на бетонній основі – просте і зрозуміле керівництво по монтажу Як зробити дерев'яна підлога на бетонній основі – просте і зрозуміле керівництво по монтажу
Популярність дерев'яного підлогового покриття не стає менше вже протягом багатьох століть. Незважаючи на появу новітніх технологій, самовирівнювальні полімерні підлоги не здатні скласти їм конкуренцію. Можна виконати настил дерев'яної підлоги своїми руками, якщо врахувати всі нюанси роботи.

Як кріпити статеву дошку правильно за допомогою саморезов Як кріпити статеву дошку правильно за допомогою саморезов
Облаштовуючи підлоги в будинку, крім вибору типу підлогового покриття, необхідно особливо уважно підійти до підбору способу кріплення придбаного матеріалу. Для будь-якого будівельного матеріалу застосовуються свої методи кріплення, в тому числі для статевої дошки.

Як кріпити до лаги бетонній підлозі – перевірені варіанти монтажу Як кріпити до лаги бетонній підлозі – перевірені варіанти монтажу
Досить часто в житлових приміщеннях організовується підлогу на лагах, що дозволяє застосувати будь-який вид утеплювача і шумоізоляції, різні матеріали для чорнової підлоги. Таким чином можна будь-яку поверхню зробити рівною і прокласти під підлогою необхідні комунікації.

Як стелити підлогу з дощок – покрокова інструкція Як стелити підлогу з дощок – покрокова інструкція
Настелити підлогу з натурального дерева-значить обрати абсолютно екологічний і безпечний матеріал, який, до того ж, подарує зручність і комфорт в користуванні. Саме за якості, а також завдяки можливості самостійної укладання, дощату підлогу воліють бачити в своїх оселях дуже багато споживачів.

Яка мастика для дерев'яної підлоги підійде краще – види і правила використання Яка мастика для дерев'яної підлоги підійде краще – види і правила використання
Паркетна підлога завжди вважався предметом розкоші, що свідчить про статус і добробут господарів будинку. Однак в даний час це підлогове покриття стало доступним більш широкому колу споживачів, тому анітрохи не втратило популярності.

Як зробити дерев'яну підлогу в приватному будинку своїми руками - інструкція Як зробити дерев'яну підлогу в приватному будинку своїми руками - інструкція
У наш час, на будівельному ринку існує безліч дешевих і міцних матеріалів, з яких можна легко побудувати заміський будинок, проте ці матеріали не завжди користуються попитом. Сучасна людина часто женеться за» натуральністю " свого будинку і хоче, щоб більшість будівельних матеріалів було виготовлено з природної сировини.

Який лак для підлоги з соснової дошки оптимально підійде Який лак для підлоги з соснової дошки оптимально підійде
Сучасний будівельний ринок пропонує власникам велика кількість будівельних матеріалів для обробки підлог, які виділяються красивим зовнішнім виглядом і відмінними експлуатаційними характеристиками. У статті ж мова піде про не втрачають своєї популярності дерев'яних підлогах з соснової дошки і забарвленні їх лаком.

Як шліфувати дерев'яна підлога – інструкція виконання робіт Як шліфувати дерев'яна підлога – інструкція виконання робіт
З огляду на нинішню популярність натуральних будматеріалів, немає нічого дивного в тому, що дерев'яні підлоги використовуються часто – дерево має відмінні естетичні якості і може мати будь-який відтінок, не втрачаючи при цьому свій природний малюнок, що можна помітити на будь-якому фото з таким покриттям підлоги.

Як зробити підлогу з дошок у квартирі своїми руками Як зробити підлогу з дошок у квартирі своїми руками
Дерев'яні підлогові покриття, як на фото, є досить поширеними у квартирах і приватних будинках, адже вони не тільки мають гідний зовнішній вигляд, але ще і надійні. Щоб підлога з дерева у квартирі вийшов не тільки красивим, але і довговічним, потрібно правильно вибрати матеріал і виконати укладання відповідно технології.

Як і чим покрити дерев'яну підлогу в будинку своїми руками Як і чим покрити дерев'яну підлогу в будинку своїми руками
Дерев'яні підлоги, незважаючи на сучасні тенденції в розвитку галузі підлогових покриттів, не здають своїх позицій.

Якщо скрипить дерев'яна підлога - що робити і як бути Якщо скрипить дерев'яна підлога - що робити і як бути
Всі ті, хто проживає в старих приватних будинках, найчастіше, з часом відчувають одну і ту ж проблему – скрипить дерев'яна підлога – що робити в такому випадку розповімо в цій статті. Позитивним моментом в такому випадку може служити те, що всі роботи можна провести своїми руками.

Монтаж підлоги на лагах своїми руками - інструкція Монтаж підлоги на лагах своїми руками - інструкція
Якісне підлогове покриття повинне забезпечувати комфортне пересування по приміщенню без стороннього шуму, служити захистом від холоду і протягів, а також виконувати суто естетичну функцію. Якщо стара підлога не влаштовує вас по якому-небудь з параметрів, можливо, варто подумати про його заміну на більш надійну конструкцію.

Яка товщина дошки підійде для підлоги Яка товщина дошки підійде для підлоги
Якщо ви вирішили встановити в будинку дерев'яна підлога, то слід враховувати характеристики конкретного типу дошки, її сорт і товщину, а також для яких видів підлог її можна використовувати. Щоб підлога в недалекому майбутньому не зіпсувався, дошки не розсохлися і не почали скрипіти, повинна бути правильно підібрана товщина дошки для підлоги.

Як зробити підлога на лагах у квартирі своїми руками - приклади Як зробити підлога на лагах у квартирі своїми руками - приклади
Перед тим як укладати підлогу на лагах, переконайтеся, що такий варіант буде оптимальним для вашої квартири, тому що існує альтернатива для виконання чорнової підлоги, така як стяжка.

Як використовуються стовпчики під лаги підлоги Як використовуються стовпчики під лаги підлоги
Дерев'яна підлога на лагах – одне з найпопулярніших рішень при будівництві житлового або господарського приміщення. Така підлога особливо часто використовується в північній частині нашої країни, адже він міцний і відмінно зберігає тепло.

Пристрій дерев'яної підлоги на лагах – технологія укладання Пристрій дерев'яної підлоги на лагах – технологія укладання
Безліч власників власного житла при ремонті і обробці приміщень у квартирі або будинку здійснюють пристрій дерев'яної підлоги на лагах, звертаючи свою увагу на екологічну чистоту використовуваних матеріалів і простоту виконання робіт. У статті мова піде про те, як створити опору з лаг і укласти на неї дерев'яне покриття.

Що таке інженерна дошка для підлоги і як її укладати Що таке інженерна дошка для підлоги і як її укладати
Не так давно в магазинах будівельних матеріалів з'явилося принципово нове підлогове покриття, іменоване інженерної дошкою. Її головна принадність в тому, що вона поєднує в собі кращі якості дерев'яної дощатої підлоги і паркету.

Яка фанера для підлоги краще – вибираємо марку та сорт матеріалу Яка фанера для підлоги краще – вибираємо марку та сорт матеріалу
Фанера є досить міцним, і разом з тим, натуральним матеріалом. Унікальні механічні властивості фанері надаються за рахунок особливої технології виготовлення, що передбачає склеювання непарної кількості тонких шарів деревного шпону з перпендикулярним чергуванням волокон.

Яка відстань між лагами підлоги робити при влаштуванні підлоги Яка відстань між лагами підлоги робити при влаштуванні підлоги
Деревина залишається як і раніше популярним матеріалом для облаштування підлогових покриттів в приватних домоволодіннях і на дачах. Як правило, для укладання дерев'яної підлоги необхідна наявність конструкції з брусків, яку поміщають на основне перекриття.

Як зробити регульовані підлоги на лагах своїми руками Як зробити регульовані підлоги на лагах своїми руками
До сучасних варіантів створення підлогового покриття відносяться регульовані підлоги новітньої конструкції. Система лаг, встановлена на рухомих опорах, дозволяє з мінімальними фізичними зусиллями зробити поверхню підлоги ідеально рівною.

Монтаж терасної дошки своїми руками – технологія на прикладах Монтаж терасної дошки своїми руками – технологія на прикладах
На сучасному будівельному ринку є популярне підлогове покриття-терасна дошка, в основу якої входить деревно-полімерний композит (ДПК). У статті мова підемо про те, як провести монтаж терасної дошки своїми руками, щоб домогтися ідеального покриття підлог.

Як зробити кріплення терасної дошки до лагам – послідовність монтажу Як зробити кріплення терасної дошки до лагам – послідовність монтажу
Оформлення відкритих майданчиків в будинках і на присадибних територіях завжди було дуже популярним. У статті мова піде про те, як зробити кріплення терасної дошки до лагам, оскільки саме цей матеріал на сьогодні є дуже популярним для покриття терас, доріжок, містків, майданчиків біля басейну і т. д.

Монтаж терасної дошки з ДПК - інструкція Монтаж терасної дошки з ДПК - інструкція
Останнім часом особливої популярності набирає підлогове покриття з деревно-полімерного композиту, що володіє підвищеною міцністю і стійкістю до впливу різних зовнішніх факторів. У статті мова піде про те, як вибрати терасну дошку з ДПК і зробити її укладання.

Чим покрити терасну дошку – варіанти обробки Чим покрити терасну дошку – варіанти обробки
Вирішивши посилити будь-яку відкриту ділянку будинку або присадибної ділянки спеціальним покриттям у вигляді терасної дошки, багато власників задаються питанням про те, як захистити таку поверхню від руйнівного впливу оточуючих факторів.

Кріплення терасної дошки своїми руками Кріплення терасної дошки своїми руками
Якщо правильно виконати кріплення терасної дошки, що виготовляється на основі деревно-полімерного композиту (ДПК), то підлогове покриття буде міцним, надійним і прослужить дуже довго.

Як укладати терасну дошку – технологія укладання своїми руками Як укладати терасну дошку – технологія укладання своїми руками
Останнім часом особливою популярністю при обробці відкритих майданчиків користується настил з терасної дошки, який має низку позитивних переваг, що дозволяють застосовувати покриття в умовах вулиці або на майданчиках будинку, розташованих під відкритим небом (тераси, балкони).

Як кріпити терасну дошку з модрини – інструкція з монтажу Як кріпити терасну дошку з модрини – інструкція з монтажу
У даній статті буде докладно описано, як кріпити терасну дошку з модрини, для тих, хто бажає обзавестися подібним покриттям. Використовувати терасну дошку з модрини найдоцільніше в якості покриття для терас, альтанок в саду, доріжок і т. д.

Яка буває палубна дошка для тераси - вибираємо Яка буває палубна дошка для тераси - вибираємо
Вибір матеріалів для створення підлоги на веранді, лоджії, терасі не надто різноманітний. Це відбувається через те, що до них пред'являються суворі вимоги щодо зносостійкості, стійкості до вологи, міцності, довговічності.

Як зробити розрахунок лаг підлоги – можливі варіанти Як зробити розрахунок лаг підлоги – можливі варіанти
Серед сучасних матеріалів для облаштування підлогового покриття дерев'яні підлоги займають одне з лідируючих місць. Як правило, їх монтують на лаги, які є елементом несучої конструкції будинку.

Які зробити підлоги в лазні з дерева своїми руками Які зробити підлоги в лазні з дерева своїми руками
Роботи, пов'язані з будівництвом банного приміщення, не мають на увазі тільки установку печі. Слід за всіма правилами облаштувати стіни, дахове перекриття і підлоги.

Яка дошка для тераси оптимально підійде Яка дошка для тераси оптимально підійде
Натуральне дерево часто використовується в якості внутрішньої обробки будинку. На вулиці ж його застосовують для обшивки стін будівель. Звичайна дошка для терас не підходить – на відкритому повітрі служить вона недовго, так як перепади температур, вологість призводять до деформацій і гниття дерева.

Як класти фанеру на підлогу – правила укладання Як класти фанеру на підлогу – правила укладання
Досить часто під час ремонту постає питання про заміну або реставрації старого підлогового покриття. Особливо, якщо наявне покриття не відрізняється рівністю.

Як зробити підлогу з фанери у квартирі Як зробити підлогу з фанери у квартирі
Фанера є універсальним матеріалом, вона відмінно підійде для того, щоб зробити підлогу з фанери у квартирі своїми руками. Головна умова-це дотримання основних правил і нюансів, уважність і скрупульозний підхід.

Яка товщина фанери для підлоги підійде Яка товщина фанери для підлоги підійде
Фанера є досить популярним матеріалом для організації чорнового підлогового покриття. Зокрема, склеєний шпон дозволяє спорудити рівну чорнову підлогу замість старого дощатого, не докладаючи при цьому значних зусиль.

Чим пофарбувати фанеру на підлозі для поліпшення вологостійкості Чим пофарбувати фанеру на підлозі для поліпшення вологостійкості
еннФанера досить часто застосовується при облаштуванні підлогового покриття, в основному, в якості чорнової підлоги, або як тимчасовий аналог чистового. В останньому випадку, щоб захистити підлогу від вологи і продовжити термін його служби, слід визначитися, чим пофарбувати фанеру на підлозі.

ДСП або фанера на підлогу – плюси і мінуси матеріалів ДСП або фанера на підлогу – плюси і мінуси матеріалів
Будівництво чорнової підлоги-необхідний етап при укладанні різних підлогових покриттів, наприклад, лінолеуму або паркету. В якості основи для підлоги використовують матеріали, виготовлені з шпону, або стружок, склеєних між собою спеціальними складами.

Плита ДВП для підлоги – види і послідовність укладання Плита ДВП для підлоги – види і послідовність укладання
Деревоволокниста плита (частіше можна побачити скорочена назва, ДВП) – частий гість будівельних і оздоблювальних магазинів. Сфера її використання досить обширна, але часто вона застосовується для чорнової обробки підлоги або навіть в якості самостійного настилу.

Самостійна укладання ДСП на підлогу – варіанти облаштування підлоги Самостійна укладання ДСП на підлогу – варіанти облаштування підлоги
Процес ремонту завжди пов'язаний зі значними витратами, як матеріальними, так і тимчасовими. Одним з найбільш важливих етапів цієї справи є реконструкція підлоги.

Як зробити підлогу з ДСП по лагах своїми руками Як зробити підлогу з ДСП по лагах своїми руками
Щоб після не шкодувати про даремно витрачений час і кошти, під час ремонту слід намагатися зробити все максимально якісно, а найпильнішу увагу потрібно приділяти стін і стелі.

Укладання фанери на дерев'яну підлогу, яку вибрати і як класти Укладання фанери на дерев'яну підлогу, яку вибрати і як класти
Вирівнювання дерев'яної підлоги фанерними листами з метою підготовки основи для подальшої обробки декоративним покриттям підлоги: ковроліном, лінолеумом, паркетом, ламінатом.

Укладання фанери на лаги – послідовність влаштування підлоги Укладання фанери на лаги – послідовність влаштування підлоги
Дуже часто при створенні основи під підлогове покриття в житловому приміщенні або офісі проводиться укладання фанери. Найефективніше укладання фанери на лаги, оскільки подібна конструкція змушує дерев'яну основу проявити свої кращі характеристики.

Як вирівняти дерев'яна підлога – методи і варіанти Як вирівняти дерев'яна підлога – методи і варіанти
Дерев'яні підлоги використовуються дуже давно і за весь цей час заслужили славу теплого і надійного матеріалу. Дерево дійсно має масу позитивних якостей, і грамотна укладання дерев'яного підлогового покриття дозволить цим якостям розкритися в повній мірі.

Як кріпити фанеру до бетонній підлозі – варіанти укладання Як кріпити фанеру до бетонній підлозі – варіанти укладання
Фанера-це екологічно чистий, легкий в обігу, міцний матеріал, який до того ж є і одним з найдешевших рішень, що робить його ідеальним вибором при обробці різних поверхонь в будівництві. Крім того, фанера найкращим чином підійде для створення рівного основи поверх бетонної підлоги, на яке можна надалі покласти фінішне підлогове покриття.

Чим обробити фанеру на підлозі – потрібно просочувати Чим обробити фанеру на підлозі – потрібно просочувати
Фанера, або листи з склеєного шпону, досить широко використовується як в меблевому виробництві, так і в будівельних роботах. Зокрема, її активно застосовують для обробки стель, стін і підлоги. Низька вартість, зручність оперування, а також зовнішній вигляд фанери визначають високий рівень попиту на неї.

Як зробити дерев'яну підлогу у ванній кімнаті – вибираємо матеріал Як зробити дерев'яну підлогу у ванній кімнаті – вибираємо матеріал
У ванних кімнатах на підлогове покриття виявляються екстремальні навантаження, пов'язані з підвищеною вологістю і частими температурними перепадами. Тому рішення, що потрібно створити підлогу у ванній з дерева можна назвати досить спірним вибором. Але завдяки наявності спеціальних просочень характеристики деревини можна змінити в кращу сторону.

Яка повинна бути товщина фанери для підлоги по лагам Яка повинна бути товщина фанери для підлоги по лагам
Фанера є деревно-шаруватої плитою, склеєної з спеціально підготовленого шпону. Матеріал дуже міцний і досить повільно зношується, що робить його ідеальним рішенням для вирівнювання чорнової підлоги під ламінат і інші різновиди підлогових покриттів.

Підлога з ОСБ плит - як стелити і покласти правильно Підлога з ОСБ плит - як стелити і покласти правильно
Орієнтовано-стружкові плити останнім часом все частіше використовуються для монтажу підлоги з нуля або згладжування нерівностей вже наявного дерев'яної підлоги. Переваги цього матеріалу, тонкощі роботи з ним, а також технологію укладання ОСБ ми опишемо і проілюструємо на фото в даній статті.

Терасна дошка на балконі – варіанти укладання на підлогу Терасна дошка на балконі – варіанти укладання на підлогу
Якщо ви вирішили зайнятися обробкою допоміжної території будинку, наприклад, балкона, то краще за все використовувати саме терасну дошку. Оздоблення балкона терасної дошкою-це краще рішення, тому що вона найбільше стійка до підвищеної вологості і різко мінливих температурних показників, що позбавить вас в найближчому майбутньому від необхідності проведення повторного ремонту.

Яка товщина ОСБ для підлоги повинна бути Яка товщина ОСБ для підлоги повинна бути
ОСБ плити досить часто використовуються для укладання підлоги на лаги, на бетонну основу, а також на суху стяжку. Однак далеко не кожен знає, як правильно укласти ОСБ і якої товщини вони повинні бути, а також наскільки виправданий такий матеріал в тій чи іншій ситуації. З цими питаннями в подробицях і з фото ми будемо розбиратися в даній статті.

Як зробити дерев'яну підлогу на балконі – інструкція по установці і обробці Як зробити дерев'яну підлогу на балконі – інструкція по установці і обробці
Багато хто задається питанням про те, як зробити дерев'яну підлогу на балконі. У даній статті мова піде про технології установки, а також будуть представлені практичні поради та вказівки, дотримуючись яких, кожен зможе без праці освоїти даний процес і зробити дерев'яні підлоги на лоджії своїми руками, надавши приміщенню затишок і домашнє тепло.

Укладаємо декінг для тераси на підлогу Укладаємо декінг для тераси на підлогу
Декінг-це підлогове покриття, основою якого є окремі модулі. Декінг використовується на відкритих майданчиках: альтанки, тераси, доріжки і майданчики біля басейну – поверхня кожної ділянки може накриватися цим покриттям. Крім того, часто використовується декінг на балконі, в лазнях, на терасах і біля басейнів.

Як зробити підлогу в гаражі з дощок своїми руками Як зробити підлогу в гаражі з дощок своїми руками
Підлогове покриття в гаражі може являти собою дерев'яне або бетонну основу. Останнє є надійним, довговічним і не дорогим. Але і деревина трохи поступається бетону в довговічності і міцності, тому, якщо виникло бажання виконати підлогу в гаражі з дощок, цю ідею цілком можливо реалізувати – головне в точності дотримуватися всіх рекомендацій.

Як зробити дерев'яну підлогу в гаражі своїми руками – покрокова інструкція Як зробити дерев'яну підлогу в гаражі своїми руками – покрокова інструкція
При облаштуванні підлоги в гаражі своїми силами фахівці рекомендують використовувати матеріали, що відрізняються простотою монтажу. З цієї причини дерев'яне підлогове покриття можна назвати одним з кращих рішень для гаражних будівель.

Що краще масивна дошка або ламінат: вивчаємо переваги і недоліки Що краще масивна дошка або ламінат: вивчаємо переваги і недоліки
Дерев'яні підлоги ще недавно були найбільш популярним покриттям підлоги, і в той же час доступним. Зараз частіше намагаються використовувати інші види матеріалів, але мода на дерево стала повертатися, тому став виникати питання про те, що краще - ламінат або масивна дошка. У кожного з цих виробів є свої переваги і недоліки, і вибір потрібно здійснювати на основі декількох критеріїв.

Укладання підлоги з шпунтованої дошки своїми руками: уроки від фахівців Укладання підлоги з шпунтованої дошки своїми руками: уроки від фахівців
Облаштування підлоги з дощок не можна назвати найпростішим заняттям – в процесі буде виникати чимало складнощів. Втім, полегшити завдання можна, використовуючи замість звичайних дощок шпунтовані. Вони мають шипи з пазами по краях, що дає можливість з'єднувати дошки без використання додаткових кріпильних матеріалів.

Підлога на лагах або стяжка – давайте розбиратися, що краще Підлога на лагах або стяжка – давайте розбиратися, що краще
Плануючи проведення ремонтних робіт, Власники нерухомості нерідко вирішують поміняти старе підлогове покриття на нове, вони замислюються, на якому з варіантів облаштування зупинитися. На вибір що краще стяжка або підлогу на лагах впливає, як фінансова сторона питання, так і технологія укладання.

Укладання масивної дошки на стяжку без фанери своїми руками Укладання масивної дошки на стяжку без фанери своїми руками
Завдяки своєму респектабельному вигляду і природній вишуканості масивна дошка вважається найбільш високоякісним матеріалом серед натуральних підлогових покриттів. Вона відноситься до дорогої продукції, але її переваги незаперечні. Сьогодні найчастіше вживаним і найпростішим способом створення підлоги є укладання масивної дошки на стяжку без фанери.

Укладаємо масив дуба для підлоги своїми руками Укладаємо масив дуба для підлоги своїми руками
Сьогодні при проведенні ремонту в будинку або квартирі багато власників нерухомості віддають перевагу натуральним будівельним матеріалам. Наприклад, підлоги з масиву дуба стануть не тільки прикрасою інтер'єру, але і надійним покриттям підлоги, яке тривалий час не завдасть клопоту.

Звукоізоляція дерев'яної підлоги на перевірених прикладах Звукоізоляція дерев'яної підлоги на перевірених прикладах
Ізоляція приміщень від зовнішніх подразників дуже важлива. Якщо в першу чергу упор робиться на підвищення теплоізоляції, то наступним етапом є досягнення максимального захисту від шумів надходять ззовні. Особливо часто проблема виникає в приватних будинках з дерев'яними перекриттями, оскільки деревина відмінно пропускає звукові хвилі.