FloorMastak

Плитка

Як робиться затирка швів підлогової плитки – рекомендації експерта Як робиться затирка швів підлогової плитки – рекомендації експерта
На заключному етапі укладання кахлю потрібно обробити шви між сусідніми фрагментами. При самостійному виконанні роботи необхідно знати, як правильно затерти шви на підлогової плитці, щоб отримати якісний і красивий результат.

Які є варіанти укладання плитки на підлогу – відмінність способів з прикладами реалізації Які є варіанти укладання плитки на підлогу – відмінність способів з прикладами реалізації
Для втілення будь-яких дизайнерських ідей і особистих переваг споживачів, на ринку будматеріалів представлений величезний вибір керамічної плитки різних форм, кольорів, розмірів, фактур, а також відмінних за призначенням. Отже, і методів укладання плитки існує кілька.

Як зняти стару плитку з підлоги - варіанти і підручні засоби Як зняти стару плитку з підлоги - варіанти і підручні засоби
Навіть таке довговічне і якісне покриття, як кахельна плитка, з часом може прийти в непридатність, так що може знадобитися його заміна. Крім того, бувають випадки, коли господарі просто хочуть поміняти інтер'єр у квартирі, але не викидати стару плитку, а демонтувати її, щоб використовувати в іншому місці.

Яка буває плитка для підлоги під паркет – види, переваги, способи укладання Яка буває плитка для підлоги під паркет – види, переваги, способи укладання
Плитка на підлогу продовжує утримувати свої позиції в плані застосування її, як підлогового покриття. Цей оздоблювальний матеріал має низку переваг, які ставлять його в не конкуренції, в порівнянні з іншими підлоговими покриттями.

Як розрахувати плитку на підлогу при різних способах укладання Як розрахувати плитку на підлогу при різних способах укладання
Приступаючи до ремонту і укладанні підлогового покриття, багато домашні умільці стикаються з проблемою, як порахувати - скільки плитки потрібно на підлогу. Визначаючи кількість кахлю, який є популярним облицювальним матеріалом для підсобних приміщень, слід враховувати деякі нюанси.

Які розміри підлогової плитки бувають Які розміри підлогової плитки бувають
Керамограніт останнім часом використовується для обробки різних приміщень, що мають підвищений рівень вологості – кухонь, ванних кімнат і балконів. Крім того, даний матеріал застосовується для зовнішньої обробки будівель і прилеглих територій – це можна помітити на фото фасадів або відмосток.

Скільки сохне плитка на підлозі після укладання Скільки сохне плитка на підлозі після укладання
Під час ремонту ми завжди поспішаємо, намагаючись поклеїти шпалери, пофарбувати стіни або укласти плитку якомога швидше, тому що, як правило, то часу не вистачає, то ще щось заважає. Однак дуже важливо знати, скільки сохне плитка на підлозі після укладання, і, здавалося б, відповідь досить проста, але все ж слід розібратися в цьому питанні більш детально.

Яка буває підлогова плитка для передпокою – робимо вибір Яка буває підлогова плитка для передпокою – робимо вибір
Передпокій-приміщення, в яке людина потрапляє в першу чергу, саме тому в ній накопичується найбільше пилу і бруду. Кожен поважаючий себе господар намагається, щоб ця частина квартири завжди була чистою і виглядала красиво, тому що по ній можна судити про чистоту у всій квартирі.

Як укладати плитку на підлогу - інструкція Як укладати плитку на підлогу - інструкція
Укладання керамічної плитки на підлогу вважається трудомістким процесом, що вимагає від майстра акуратності і дотримання основних правил. При укладанні доведеться потрудитися, однак, результат буде коштувати старань.

Укладання підлогової плитки своїми руками - інструкція Укладання підлогової плитки своїми руками - інструкція
Укладання плитки для підлоги в кухні, санвузлі, коридорі або підсобці буде в будь-якому випадку ідеальним рішенням, оскільки цей матеріал здатний привносити в дизайн інтер'єру нове звучання. Головне при цьому-належним чином вибрати колір і фактуру плитки.

Оптимальна товщина керамічної плитки для підлоги – яка вона Оптимальна товщина керамічної плитки для підлоги – яка вона
У даній статті ми опишемо, якою має бути оптимальна товщина керамічної плитки для підлоги, в яких розмірах вона виготовляється, де буде краще виглядати дрібна плитка, а в яких випадках краще велика.

Укладання плитки на підлогу по діагоналі – як правильно Укладання плитки на підлогу по діагоналі – як правильно
Кахельна плитка-універсальне підлогове покриття. Її можна класти не тільки у ванній кімнаті, але і в житловому приміщенні. Плитка укладається різними способами, і в даній статті ми докладно розповімо про те, як покласти плитку по діагоналі.

Чим різати плитку для підлоги – вибір інструменту Чим різати плитку для підлоги – вибір інструменту
Різання керамічної плитки-складна і відповідальна справа, яка вимагає підбору індивідуального інструменту під кожен тип покриття. У статті розібрані всі види плитки та інструменту для її розпилювання, тому після прочитання матеріалу, питання про те, як різати плитку для підлоги, відразу відпаде.

Як укладається плитка на фанеру на підлогу – варіанти монтажу Як укладається плитка на фанеру на підлогу – варіанти монтажу
Ремонт в будинку, що виконується господарями своїми руками, вимагає від них значних витрат часу, сил і, безумовно, коштів. Однак не кожен може заздалегідь передбачити, з якою ситуацією йому доведеться зіткнутися в процесі ремонту, часто доводиться поєднувати такі матеріали, які раніше вважалися взаємовиключними.

Як покласти плитку на підлогу в туалеті правильно своїми руками Як покласти плитку на підлогу в туалеті правильно своїми руками
Кахель є найпоширенішим покриттям будь-якого санвузла. У даній статті буде описано, як покласти плитку на підлогу в туалеті, яку плитку краще вибрати і як правильно облаштувати гідроізоляцію.

Як покласти плитку на підлогу у ванній – укладка по крокам Як покласти плитку на підлогу у ванній – укладка по крокам
Приступаючи до ремонту ванної кімнати, Власники нерухомості замислюються, яке підлогове покриття віддати перевагу, щоб воно відповідало всім вимогам, що пред'являються до приміщень, де практично весь час спостерігається підвищена вологість. Як показує практика, саме укладання плитки на підлогу у ванній є ідеальним рішенням, причому виконати таку роботу можна самостійно.

Як укладається плитка на дерев'яну підлогу у ванній – підготовка і монтаж Як укладається плитка на дерев'яну підлогу у ванній – підготовка і монтаж
У чималому ступені успіх ремонту підлогового покриття і термін його експлуатації у ванній кімнаті залежить від дотримання технології укладання і правильно виконаної підготовки чорнового основи під плитку. Бувають ситуації, коли необхідно змонтувати плитковий підлогу на дерев'яну основу, а для цього потрібно знати, як поетапно правильно виконати подібну роботу.

Підлогова плитка мозаїка – види і способи укладання Підлогова плитка мозаїка – види і способи укладання
Мозаїчна підлога виходить з невеликих шматочків, які укладають певним чином на підлоги поверхні. Оригінальний об'ємний малюнок створюється за рахунок багаторазового відбиття світла від кожної маленької плитки. Мозаїчні панно докорінно перетворюють окремі зони або все приміщення в цілому.

Укладання плитки на кухні на підлогу: послідовність дій Укладання плитки на кухні на підлогу: послідовність дій
Приступаючи до ремонту кухонного приміщення, Власники нерухомості замислюються над питанням, як покласти плитку для підлоги на кухні правильно. Цю роботу можна виконати самостійно, якщо знати деякі нюанси. До речі, через доступною вартості, практичності, чудовою вологостійкості Плитка для підлоги вважається оптимальним варіантом облаштування підлоги кухні.

Яка плитка краще для кухні на підлогу – поради з вибору Яка плитка краще для кухні на підлогу – поради з вибору
З практичної точки зору найбільш якісним матеріалом для підлогового покриття для кухні вважається плитка. Вона повністю відповідає всім вимогам, що висуваються до поверхні підлоги. При покупці цього облицювального матеріалу слід враховувати загальну стилістику приміщення і властивості різних видів статевої плитки.

Робимо комбінований підлогу на кухні плитка та ламінат – правила сполучення Робимо комбінований підлогу на кухні плитка та ламінат – правила сполучення
Ремонтні роботи дуже часто є не потрібним технічним процесом, а можливістю для господарів проявити свої дизайнерські навички і створити оригінальний інтер'єр в оброблюваної кімнаті. У статті мова піде про те, як одночасно застосувати ламінат і кахель на кухні, що з цього може вийти і які особливості такого покриття.

Що краще на кухні плитка або ламінат – думки і поради фахівців Що краще на кухні плитка або ламінат – думки і поради фахівців
На сьогодні багатьом господарям доводиться вибирати між такими підлоговими покриттями, як плитка і ламінат. У статті мова піде про те, що краще на кухні плитка або ламінат, а також будуть розглянуті основні нюанси, переваги і недоліки використання покриття в цій кімнаті.

Укладання плитки на нерівна підлога: способи і методи Укладання плитки на нерівна підлога: способи і методи
У статті мова піде про те, як класти плитку на нерівну підлогу, але варто відразу сказати, що процес цей трудомісткий і безперспективний. Всі нерівності, які ховаються під таким покриттям рано чи пізно проявляться на поверхні. Надійніше вдатися до традиційного алгоритму дій: зачистка, вирівнювання з утепленням або без, а потім облицювання.

Яка товщина керамограніта для підлоги оптимальна Яка товщина керамограніта для підлоги оптимальна
На сьогодні керамогранітні плитки є одним з найпопулярніших облицювальних матеріалів використовуваних в якості підлогового покриття. У статті мова піде про те, які критерії допоможуть господареві при виборі даного матеріалу, щоб його експлуатація була максимально ефективною.

Укладання керамограніта на підлогу своїми руками: облаштування підлогового покриття на прикладах Укладання керамограніта на підлогу своїми руками: облаштування підлогового покриття на прикладах
Останнім часом керамогранітні плитки використовуються все частіше, що пояснюється високою якістю матеріалу. Покриття, отримане в результаті облицювання, служить довго і без нарікань з боку власників. Виконувати монтаж даного матеріалу повинен фахівець, але при наявності певних навичок зробити облицювання можна і самостійно. Щоб уникнути виникнення помилок, укладання керамограніта на підлогу своїми руками повинна проводитися з урахуванням тих правил і особливостей процесу, які описані в даній статті.

Керамограніт або плитка для підлоги краще – давайте розбиратися Керамограніт або плитка для підлоги краще – давайте розбиратися
На сьогодні ринок будівельних матеріалів призначених для обробки різних поверхонь настільки великий, що виникають ситуації, коли простому власнику будинку або квартири не дуже просто вибрати один з представлених видів.

Укладаємо керамограніт на дерев'яну підлогу своїми руками Укладаємо керамограніт на дерев'яну підлогу своїми руками
Керамограніт є міцним і довговічним матеріалом, який має високу популярність завдяки своїм технічним характеристикам, особливостям експлуатації та оригінальному зовнішньому вигляду. Багато людей, раніше віддають перевагу деревним покриттям підлог, стали звертати свою увагу на керамограніт, оскільки з його допомогою можна повторити оригінальну текстуру деревини при цьому підвищимо якість покриття.

Плитка напольная для гаража: робимо підлогу в гаражі з плитки Плитка напольная для гаража: робимо підлогу в гаражі з плитки
Для власників гаражів для автомобільного транспортного засобу вкрай важливим є питання про вибір підлогового покриття для даного приміщення. Звичайно ж, багато хто робить ставку на стандартні варіанти, такі як заливка бетоном, асфальтування, цементування поверхні. Такий вибір відбувається в силу своєї надійності і зносостійкості. На сьогоднішній же день плитка для підлоги для гаража здатна скласти гідну конкуренцію йдуть в історію покриттів.