FloorMastak

Плінтуса та пороги

Як зробити поріг біля вхідних дверей і з якого матеріалу Як зробити поріг біля вхідних дверей і з якого матеріалу
Незалежно від того, де він встановлений – біля вхідних дверей, між кімнатами або перед виходом на балкон, поріг виконує багато функцій. Ця корисна конструкція призначається для поліпшення умов проживання.

Які розміри плінтусів для підлоги підійдуть – приклади вибору для різних приміщень Які розміри плінтусів для підлоги підійдуть – приклади вибору для різних приміщень
Багато власників власного житла при ремонті приділяють мало уваги такому процесу, як монтаж підлогових плінтусів, що є не таким простим процесом, як може здатися на перший погляд. Нерідкі випадки, коли візуальне сприйняття приміщення псується, оскільки неправильно підібрані розміри плінтусів для підлоги, а також спостерігається їх колірне невідповідність навколишнім об'єктам інтер'єру.

Як вибрати і встановити гнучкий плінтус для підлоги – особливості монтажу Як вибрати і встановити гнучкий плінтус для підлоги – особливості монтажу
Фіналом будь-яких робіт з укладання підлогового покриття є монтаж плінтуса по периметру приміщення. У статті мова піде про таку оригінальної категорії даного декоративного елемента, як гнучкий плінтус для підлоги: його особливості, переваги, різновидах і способах монтажу.

Як вибрати і встановити дерев'яні плінтуси для підлоги Як вибрати і встановити дерев'яні плінтуси для підлоги
Процедура облицювання підлог в житловому приміщенні практично завжди завершується установкою плінтусів по периметру кімнати. У статті мова піде про дерев'яні плінтуса для підлоги: основні особливості, різновиди і монтаж.

Види підлогових плінтусів за розмірами, формою і матеріалів виготовлення Види підлогових плінтусів за розмірами, формою і матеріалів виготовлення
Плінтус вважається обов'язковим декоративним елементом будь-якого приміщення, який встановлюють на фінішному етапі укладання підлогового покриття. Є майстри, які скептично ставляться до даного елементу інтер'єру, проте, без нього ремонтні роботи здаються незавершеними, та й щілини біля стін все-таки потрібно чимось закривати.

Як встановити плінтуса на лінолеум – рекомендації від фахівців Як встановити плінтуса на лінолеум – рекомендації від фахівців
На завершальному етапі ремонту встановлюється підлоговий плінтус. Він виконує естетичні та захисні функції. Завдяки плінтусу в зазор між підлоговим і настінним покриттям не потрапляє волога, через яку може з'явитися грибок і цвіль.

Як підібрати плінтус для підлоги – на що орієнтуватися за кольором Як підібрати плінтус для підлоги – на що орієнтуватися за кольором
Фінішним етапом при виконанні будь-яких робіт з підлоговими покриттями є установка плінтусів по периметру кімнати. Однак не кожен знає, як підібрати плінтус для підлоги, щоб він не тільки виконував свої практичні функції, але і служив в якості декоративного елемента, що доповнює інтер'єр приміщення.

Плінтус підлоговий - як правильно кріпити і який краще вибрати Плінтус підлоговий - як правильно кріпити і який краще вибрати
Кріплення плінтуса по периметру підлоги є завершальним етапом роботи з будь-яким покриттям підлоги. Переваги плінтуса не тільки в його декоративному зовнішньому вигляді, але і в можливості закрити щілини біля стін, заховати дроти і надати підлозі закінчений вигляд.

Які поріжки для лінолеуму вибрати за формою і розміром Які поріжки для лінолеуму вибрати за формою і розміром
Будь-якому власникові власного житла, що зіткнувся з ремонтними роботами відомо, що починається процедура з обробки стель і стін, а на завершальному етапі слід перейти до укладання підлогового покриття.

Які бувають поріжки для підлоги і способи їх укладання Які бувають поріжки для підлоги і способи їх укладання
Сучасні будівельні тенденції такі, що при укладанні підлогових покриттів проводиться стикування різних видів матеріалу з метою обліку умов конкретної кімнати або її зонування. У статті мова піде про те, як, використовуючи поріжки для підлоги, гармонійно оформити стик між різними видами покриттів.

Як зробити поріг між ламінатом і ламінатом - способи Як зробити поріг між ламінатом і ламінатом - способи
Тенденція сучасних будівельних робіт в тому, щоб зробити будь-які покриття максимально гармонійними, а поєднувати різні їх види дозволяють декоративні елементи. У статті мова піде про те, як пороги для ламінату допоможуть при укладанні даного виду покриття.

Як вибрати і встановити плінтус з підігрівом на підлозі Як вибрати і встановити плінтус з підігрівом на підлозі
Обігрів приміщення-це найважливіше завдання, яке тільки може бути поставлена перед господарем, а вже варіантів її вирішення на сьогодні розроблено безліч. У статті мова піде про те, що таке плінтус з підігрівом, які його особливості і технологія монтажу.

Як зробити плінтус для труб опалення – рада майстрів Як зробити плінтус для труб опалення – рада майстрів
У сучасному будівництві обладнання плінтусного опалення ще не набрало необхідної популярності, щоб поширитися в більшості квартир і будинків, але унікальні особливості у даній технології є.

Які пороги для міжкімнатних дверей вибрати Які пороги для міжкімнатних дверей вибрати
Прохід між сусідніми кімнатами є місцем підвищеної травмоопасності, оскільки найчастіше стик, створюваний при об'єднанні підлогових покриттів в цих місцях, накривається порожком, про який багато «дуже люблять» спотикатися.

Плінтус підлоговий з кабель каналом – вибір і монтаж Плінтус підлоговий з кабель каналом – вибір і монтаж
Застосувавши спеціальний плінтус підлоговий з кабель-каналом, електрики і господарі приміщень різного роду можуть значно полегшити процес роботи з проводкою. У статті мова піде про встановлення та експлуатації подібного елемента, що дозволяє прокладати проводку непомітно і здійснювати її ремонт без демонтажу перекриттів.

Поріг у ванній кімнаті - як зробити своїми руками Поріг у ванній кімнаті - як зробити своїми руками
При ремонті задаються питанням: чи потрібен поріг у ванній? Більшість людей вважають, що в ньому немає необхідності, і не роблять його. Насправді поріжок повинен бути обов'язково.

Якою встановити плінтус у ванній на підлогу – плюси і мінуси різних видів Якою встановити плінтус у ванній на підлогу – плюси і мінуси різних видів
Оздоблення підлоги завершується установкою плінтуса. Він надає закінчений вигляд підлозі ванної кімнати. Розглянемо, який може бути плінтус підлоговий для ванної кімнати.

Робимо порог на балконні двері: який матеріал вибрати Робимо порог на балконні двері: який матеріал вибрати
Після установки балконних дверей слід зайнятися порогом. Не так проста установка порога на балконні двері, як може здатися, так як існує безліч нюансів. Далі розглянемо, як все зробити правильно і не допустити помилок.

Плінтус керамогранитный – види та переваги Плінтус керамогранитный – види та переваги
Гарний, міцний і довговічний підлогу можна отримати, використовуючи натуральний камінь – поверхня буде виглядати розкішно. Але цей матеріал дуже дорогий, і в якості альтернативи задіють керамогранітні підлоги і плінтуса, які володіють усіма перерахованими вище властивостями. Плінтус під керамограніт підбирається відповідно до кольору плитки.